Meranie teploty v konečníku

8. sep 2024

Do akého veku bábätka, dieťatka mam merať teplotu v konečníku? Ďakujem mamky, moje prvé babatko🙂

patka06
8. sep 2024

Nikdy som nemerala v konečníku, od narodenia pod pazuchou
Teplotu som merala len keď sa mi niečo nezdalo, v prvom roku asi 3x.

pe_mi
8. sep 2024

Ahoj,myslím,že to vekovo nie je určené.ako tebe, vám vyhovuje

banalu
8. sep 2024

Mna sa Dr. pred mesiacom opytala ci som teplou namerala v konecniku. Ostala som prekvapena, mala ma skoro 3 roky 🤷‍♀️ ale negooglila som, dokedy sa ma. Mam spolahlivy uskovy teplomer, ktoremu verim.

svokrinjazykmonika
8. sep 2024

Tiež neviem ale moja bude mať dva roky a bolo by to absolútne nemožné jej odmerať. Ja myslím že naposledy asi mala vyše roka keď som tak merala odvtedy nie. Ona zavrie riťku, zamkne nohy a nepustí. Takže iba bezdotykovým odvtedy meriam. Pod pazuchu musím kúpiť nejaký lepší lebo mám taký čo hrozne dlho meria

kacena4
8. sep 2024

nikdy vzdy pod pazuchou s ohybnym teplomerom

sisaka
8. sep 2024

Nikdy som deťom nemerala v konečníku, od mimina len pod pazuchou

lillyilly
8. sep 2024

@banalu mozem sa spytat na ten usny teplomer, ci od tej hodnoty ktoru ti ukaze odcitavas pol stupna?

banalu
8. sep 2024

@lillyilly Neodcitavam nic. Ukazoval vzdy spravne - ked som si na zaciatku skontrolovala meranie v usku a v konecniku tak z konecnika som odratala 0,5 stupna a vychadzalo to zhruba rovnako. Rozdiel, max. 0,2 stupna. To bolo ked bola este babo.

kvetinka719
8. sep 2024

@banalu prosím ta, a aký máš sukovny teplomer? Lebo ja by som potrebovala spoľahlivý a nedarí sa mi už dlho nájsť. Dakujem

banalu
8. sep 2024

@kvetinka719 pouziva ho tristvrte sveta. Ja som s nim velmi spokojna.

kvetinka719
8. sep 2024

@banalu super ďakujem ti

lillyilly
8. sep 2024

@banalu praveze normalna teplota namerana v uchu je az 37,7. Je tam vzdy vyssia teplota ako napr. pod pazuchou.

banalu
8. sep 2024

@lillyilly pisem co mam odskusane, a ak je normalna 37,7, tak moje dieta je aj podchladene kazdu chvilu 😆