Medicentrum Piešťany. Dlhá čakacia doba?

amikka
2. jún 2011

Prosím Vás, ktoré máte skúsenosti s týmto centrom, chcem sa spýtať, či je pravda, že sa na operáciu nosnej mandle čaká aj 2 mesiace, prípadne sú nejaké výnimky kvôli zdravotnému stavu, že objednajú aj skôr a či sa platí niečo za výber nosnej mandle. Ďakujem

barbora80
2. jún 2011

@amikka za vybratie nosnej mandle sa platí 100 eur. Viem, že teraz už dávajú termín na september, a či sa to dá vybaviť aj na skorší termín, netuším. My sme s 3 ročným synom absolvovali vybratie v marci a boli sme veľmi spokojní 🙂

amikka
autor
2. jún 2011

@barbora80 ďakujem, syn hrozne chrápe, až sa mu zastavuje dych a to nehovorím o škrípaní zubov, tak sa bojím, aby si nepoškodil ešte za takú dlhú dobu zúbky.

nelinka2009
31. mar 2015

Caute mamculky, chcela by som sa spytat ci mate niektora skusenost s vyberom nosnych mandli v Medicentre Piestany a čo to stalo... V BA sa mi to zda dost drahe a termin mi dali neskutocne daleko... Statne nemocnice su fain, ale tiez neskutocne cakacie doby. Do toho Medicentra sa neviem dovolat a nejake minulorocne skusenosti.na nete som nenasla, tak preto zhanam info takto. Dakujem

lenuska11
22. apr 2015

@nelinka2009 objednali nas do mesiaca, platilo sa 135 ale ja som tam musela s malou ostat na noc.