Materské znamienko od narodenia

terus00
29. nov 2014

Moj syncek ma na prsteku klasicke hnede malicke materske znamienko. Ma to zrejme od narodenia. Vcera mi svagrina, ked si to vsimla povedala, ze taketo znamienka, ktore su od narodenia treba dat skontrolovat. Ja som o tomnevedela. Mate s tym skusenost? Vdaka

sisaha
29. nov 2014

@terus00 nepocuvat svagrinu... 😉

meusicka
29. nov 2014

@terus00 est som o tom nepocula , ale podla mna je to blud.

keziah
29. nov 2014

@terus00 moj ma od narodenia 2 napadne znamienka, presiel rukami zdravotnikov v porodnici, dvom pediatrickam a este dalsej doktorke, ale ziadna to nijak nekomentovala.

terus00
autor
29. nov 2014

@keziah ma to na nozke, ale podla mna si to minimalne sestricka v poradni musela vsimnut, ked ho vazi a nic nehovorila. Zdalo sa mi to divne,ked to svagrina hovorila, no ale radsej chcem vediet nazor vaicerych.

dobromila1111
29. nov 2014

my mame na nozicke tiez,dr si myslela,ze je to kliest,cize si to vsimla. Nikde nas neposlala.
Svagrinka maju malu so znamienkom od narodenia a idu s nim na kozne kuknut to..kazdy dr postupuje zrejme inak..🙂

stellamaris
29. nov 2014

@terus00 mozes znamienko sledovat sama,ak zmeni tvar,velkost alebo ocervenie okolie znamienka,potom je to pripad pre kozneho lekara.

17alexis
29. nov 2014

@terus00 ja som mala nad pupkom od narodenia. S vekom mi rástlo, neskôr sa začalo na povrchu akoby trhať. Dala som ho vybrať spolu s ostatnými, ktoré od narodenia neboli a pohoda. Akurát chirurg mi vravel, že šlo von tažšie, vraj bolo cítiť, že je od narodenia.