Máte účinný recept proti všám?

tominko2612
14. júl 2013

Mate niekto prosim nejaky osvedceny recept proti vsam? Neter ma uz 14 rokov, vlasy si umyva kazde dva dni, ale akonahle je v skole prirode, tabore, alebo, ak su v skole vsi, hned ich ma aj ona. Najnovsie sa nevieme zbavit vsi zo skoly v prirode uz treti tyzden. Vsetko, dostupne v lekarni sme uz odskusali.

peta339
14. júl 2013

Nastriekat na vlasy obycajny biolit nechat posobit a potom dokladne umyt

urbanovapatricia
14. júl 2013

Ahoj,neviem,či si skúšala PARANIT, je to šampon,nanesieš,necháš 15 min pôsobiť a zmyješ.Je účinný na 100%.Háčik je v tom,že ho musíte doma použiť všetci naraz a hneď všetko na čom spíte a mali ste oblečené,vyprať ešte v ten deň.Vša má cyklus 10-12 dní,tak je dobré to 10 dňoch zopakovať a po ďaľších 10 znovu.A hlavne čiapky,a treba deti naučiť si dávať čiapku napríklad do svojej tašky.My sme to v škole museli doniesť asi tak,že syn si dával čiaapku na poličku k ostatným.Keď sme hlavy umyli,ešte sme každý deň vyberali hnidy hrebeňom-všiváčikom-a ručne,ak ti vajíčko medzi nechtami nepuklo,je mrtve.Vlasy strihať ani netreba,lebo hnidy a vši sú väčšinou pri hlave,lebo pijú krv.Chce to strašne veľa trpezlivosti a účinok je zaručený.Nám sa to viac nezopakovalo,a syn si dáva čiapky do tašky.Ak má toho viac,a chceš to rýchlejšie vyčesať,treba vlasy dobre natrieť kondicionérom a tým hrebienkom vyčesávať a za každým ťahom utrieť hrebeň do servítky.Stačí jedno vajíčko a všetko je späť.Ja by som to každých 10 dní opakovala,až kým si nebudem istá,že som už nenašla ani jedno vajíčko.Prajem veľa trpezlivosti.dúfam,že som trochu pomohla.Jana

hanuliq
14. júl 2013

mne u mojej malej pomohlo ked som jej vlasy osetrila pripravkon proti vsiam a potom som jej ozehlila vlasy. to vypalilo aj posledne vajicka. fakt skus tu zehlicku, u nas to velmi pomohlo. moja mala vtedy 5 rokov. a ked jej raz prezehlis to sa vlasom nic nestane hlavne ze ta haved zmizne 🙂

janka2501
14. júl 2013

My sme mali ten isty probkem a obycajna alpa zabrala. Ziadne pripravky nepomohli len som na ne vyhodika vela penazi. Alpu som malej dala na vlasy suche,obalila mikrotenovym sackom nechala 10min posobit a vycesala.a umyla klasicky. Potom opakovala raz za tyzden,staci 2-3 krat. Potom treba na pokozku hlavy olivovy zabal,to votries olivovy olej do pokozky hlavy nech neni vysusena. My mame pokoj odvtedy.

ladybug6
14. júl 2013

zehlicka na vlasy nepomaha, hnidy su voci vysokym teplotam odolne...viem o com zazila som to na vlastnej kozi, aj my sme si mysleli ze zehlicka pomoze a nepomohla. dokonca mi to jedna profesorka biologie potrvrdila ze je to blbost...treba len samponovat 😒 je to na dlhe lakte

skyler
14. júl 2013

klasicky penovy sampon v tube na psika alebo v spreji poradila to ucitelka v skole a ma to od baby z lekarne odskusane zabera,neboli a su fuc hned.alebo na vlasy dat kodicioner nahrubo udusia sa a vycesavat ale to sme zatial neskusali 🙂

cerez
15. júl 2013

My sme tiež všetko možné vyskúšali, ale na HEDRIN nedám dopustiť. Dobre sa nanáša, nesmrdí, na druhý deň sa umyjú vlasy bežným šampónom, ľahké vyčesávanie. Pomedzi to ako prevenciu, aj keď si myslím že prevencia neexistuje v žiadnom prípravku používam čajovníkový olej 10 kvapiek do bežného šampóna.

helenkat
15. júl 2013

Ja som veľmi spokojná s PARANITOM. Naozaj účinkuje. Tiež sme vyskúšali všetky v lekárni dostupné výrobky a tento sa nám osvedčil.

dolijalu
8. apr 2015

nam vzdy pomohol ako prevencia cajovnikovy olej kvapnut raz za cas do samponu....akurat dnes som zase zo skolky dostala papier, kde som musela podpisat, ze som kontrolovala dcere....uz asi 20ty krat ich maju do roka a to sme v Nemecku....moja ich ale doteraz nemala...odporucam