Máte skúsenosti s ubytovaním rodiča v NÚDCH-ortopedická klinika?

lenka2003
16. jún 2019

Prosím Vás,má niekdo skúsenosť s ubytovaním pre rodiča na tejto klinike? Aké sú tam izby, či sú WC spoločné a vôbec ako to tam funguje?Ďakujem

szuszu1984
10. jan 2020

@lenka2003 Dobrý večer, dostala som na Vás tip od jednej mamičky. Chcela by som sa spýtať či máte skúsenosti s touto klinikou a ubytovaním rodiča pri hospitalizácii dieťaťa? Čo si mám zobrať so sebou? Naša doktorka mi povedala, že ani strava nie je zabezpečená 🙄 Ďakujem

szuszu1984
10. jan 2020

@lenka2003 ja by som potrebovala zistiť ako to funguje v centre metabolických porúch..

lucinka3684
29. jan 2020

@lenka2003 dobry den. Chcem sa Vas opytat ci ste uz boli hospitalizovani? Tiez by ma zaujmalo ubytovanie rodica na ortopedii, co vsetko si mam zo sebou vziat a ako su tam vlastne rodicia ubytovani? Dakujem.

szuszu1984
29. jan 2020

@lucinka3684 dobry vecer, ano, boli sme 3 dni, ale na metabolickom oddeleni. Bola som s malou na izbe, mala som postel pri malej postielke. Kuchynka bola na konci chodby, s mikrovlnkou a rychlovarnou konvicou. Kupelna pre maminky v pohode, wc-sprchy. Strava nebola, len pre dieta, ranajky vsak stacili pre dvoch (klasika, rozok-maslo, salama, ci syr..). Caj je v kuchynke vzdy uvareny, a ked potrebujete nieco pre dieta extra (mlieko, kasu ci podobne), daju vam. Inac na prizemi su bufety, aj obchody, tam som si kupivala vodu a raz sj obed.

sisi550
14. apr 2022

@szuszu1984 dobrý deň môžem sa spýtať my ideme do synom ale neviem presne na ktoré oddelenie viem iba ze 6 poschodie. Vybavovala to lekárka ešte neviem viac podrobnosti qle chcem sa spýtať maly mq 16 mesiacov. Ako to je ci neviete či s nim budem na izbe a ci sa niečo za izbu platí alebo za stravu ako to tam je. Aký postup a aké sú tam možnosti. Dakujem

szuszu1984
16. apr 2022

@sisi550 dobrý deň, bola som s malou na izbe, na chodbe je aj malá kuchyňka s chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Strava je zabezpečená len pre deti, ja som si dačo zobrala z domu, alebo na prízemí sú bufety s teplou stravou. Išla som keď malá spala. No my sme boli ešte pred covidom, neviem či sa dačo zmenilo za dva roky.. myslím si, že som neplatila, ak si dobre pamätám pre rodičov detí do 6 rokov sa neplatí a môźu byť s dieťaťom.

sisi550
17. apr 2022

@szuszu1984 a neviete ako sú zariadené bežné izby kde budem s malým? Myslím ci nejaké hračky alebo ci je to aspoň tak nejako prispôsobené deťom?

szuszu1984
17. apr 2022

@sisi550 kde sme my boli, tam nebolo nič ☹️ akurát dve postele pre mamičky a dve postielky s mriežkami pre deti. Je tam hrací kútik niekde, aj škôlka (asi na inom poschodí), ale my sme tam neboli.