Máte skúsenosti s častým zápalom močovych ciest a ich alternatívnou liečbou?

lenockin
15. júl 2019

Ahojte baby, chcem vas poprosit o radu. Nema niektora z vas skusenosti s casyymi zapalmi mocovych ciest u dcerky? Nas trapia casto, kazdu chvilku mame atb, co ma teda dost stve. Chcem vediet ci neviete o niecom co naozaj pomaha, nehovorim o klasike, urologicky caj, brusnice, atd. Ci ste niektora nevyskusali nejaku alternativnu liecbu, napr ako prevenciu. Budem vdacna za rady 😊

ildiko36
15. júl 2019

@lenockin moja dcera v posledom case ma tiez velmi casto zapal mocovych ciest...dr povedala ked jej Atb nezaberu musime k urologovi a k nefrologovi..ci nahodou infekcia uz nepostupila do oblicky..pred tyzdnom dobrala Atb teraz cakame..zatial vyzera v pohode..skuste ist na urologiu..robya rozsialejsie vysetrenie ako obvodny lekar

juliet86
15. júl 2019

neviem ci ho mozu deti. ale mne velmi pomohol caj chanca piedra

lindusss2016
15. júl 2019

Skuste este uroval s d-manosou. Popripade existuje aj urovaxom na posilnenie imunity v mocovych cestach, ale ten je uz na predpis, v letaku ma az od 3 rokov, ale nasa nefrologicka ho dava uz od roka. Nepises vek dcery, skusit patrat po pricine, ake bakterie jej vychadzaju z kultivacie? Ma to na dolnych cestach? Riesili ste to aj na detskej urologii?

fazulkova
15. júl 2019

ahoj, moja mala zapal m.c, preliecena atb, po dolieceni dostala crevnu virozu a ked uz bola skoro ok, zase zapal..tak sme sli nefrologicke,nasadila biseptol, odvtedy chodime na pravidelne kontroly.. ja jej stale davam brusnice s manosou-uroval, kapucinku kvapky a hlavne pitny rezim..priznam sa, ze predtym som to zanedbala..je kojena, tak som jej vodu tak casto neponukala, teraz stale. skus takto a ked by sa to opakovalo, urcite nefrologovi, nas tom poslala hned ked mala druhy zapal.

lenockin
autor
16. júl 2019

@ildiko36 dakujem za reakciu, na urologiu aj nefrologiu chodime

lenockin
autor
16. júl 2019

@juliet86 dakujem

lindusss2016
16. júl 2019

@lenockin a aku ma pricinu tych zapalov?

mkado
Autor odpoveď zmazal
Zobraz