Máte skúsenosť s biorezonanciou?

zuuzanna
15. jan 2014

Zdravim Vas, pls ma niekto skusenost s vysetrenim- biorezonancia u deti, ako diagnostiku neziaducich ucinkov ockovania? Dik.

ottka
15. jan 2014

Ja som bola so synom u Olexovej na biorezonancii. Mal 3 roky strašné záchvaty kašľa, ani spreje nám nepomáhali. Urobila mu biorezonančnú diagnostiku a prišla nato, že má v tele ťažké kovy = pozostatok z očkovaní. Že to deti mávajú. No a tie ťažké kovy mu spôsobili ten kašeľ. Potom išiel 1x na biorezonančnú liečbu a musím si poklopať, kašeľ je preč. Už ani spreje a tabletky neberie. Teraz ešte nosí taký číp od doktorky na podporu imunity a má sa dobre. Ja som s tým spokojná. Konečne nám pomohli, konečne niečo zabralo.
Ak budete mať nejaké otázky, kľudne mi napíšte IP.

magdalenkami
15. jan 2014

suhlasim,tiez mam dobru skusenost s biorezonanciou

ciernysokol
25. jún 2019

@ottka prosim Vas,ako biorezonancia odstranuje tazke kovy?maly ma namerane,ja tiez,studujem,ako sa toho zbavit.aky pristroj to je?na akom pincipe?co to na seba naviaze?dakujem

ottka
25. jún 2019

@ciernysokol Alergologička mala taký prístroj, cez ktorý syna diagnostikovala a potom aj liečila. Nepamätám si názov prístroja. Držal v rukách elektródy asi 30-40 minút , pár krát sme to opakovali a preliečil sa.

ciernysokol
25. jún 2019

@ottka hmm a vedeli by ste mi prosim dat na nu kontakt?dakujem pekne

ottka
26. jún 2019

@ciernysokol Doktorka sa presťahovala do Bratislavy a teraz tam robí. Pokiaľ viem, tak sa venuje biorezonancii a ajurvéde , ale alergológiu už nerobí. Napíšem vám jej stránku, popozeráte si niečo o jej metódach a dá sa na ňu aj nakontaktovať. Stránka sa volá bazofil.sk

angi07
26. jún 2019

@zuuzanna iba same pozitiva.chodime s malym pravidelne a nam to velmi pomohlo!!! na rozne choroby samozrejme hned na zaciatku sa robi detox na tie kovy a hlinik a potom uz len udrziavacie terapie.ale akonahle ochorel tak sme isli a nepotrebovali sme ATB za 2 dni ok co pred tym bral 11x do roka ATB .vrelo odporucam !!! je stroj co je iba na zistenie co ti je a bicom optima stroj dava aj terapie. ja som ochluchla na jedno ucho v dosledku zapalu dutin a 3 lekari mi nevedeli pomoct .vsetko mozne mi predpisali samozrejme som nebrala tie lieky bo ked som precitala na co tp je tak som.iba kukala ze vsak to nie je na moj problem. uz som bola zufala mesiac som nepocula. a potom som sla na 90 min.terapiu ..uz to bolo posledne nemohla som nic stratit. pani mi extra nic nepovedala ...ze sa to upravi a tak ... a v ten vecer jak som sedela pri telke zrazu puklo v usiach a vratil sa mi sluch...ja som sa normalne rozplakala 😊takze odvtedy iba odporucam!

ciernysokol
26. jún 2019

@ottka dakujem pekne,urcite ju budem kontaktovat

ciernysokol
26. jún 2019

@angi07 prosim Vas,v akom meste je ten bicom optima?dakujem

angi07
26. jún 2019

@ciernysokol v Galante

ciernysokol
26. jún 2019

@ottka volala som jej,uzasna pani,velka vdaka za kontakt 🙂

ottka
27. jún 2019

@ciernysokol Nie ja začo. Verím, že vám poradí a pomôže.

angi07
27. jún 2019

@lily246 no neviem nam iba pomohlo...nehovorim o dospelych lebo fakt ked si o tom precitas same pozitiva tak sa hovori ze zmysel ta vie uzdravit ...ale ked dieta vyzdravie z alergie ....hmm tak to je na zamyslenie🤔lebo dietatu nepovies co a kam a preco....a predsa

lily246
27. jún 2019

@angi07 Kľudne môžete byť niekto, kto na tom zarába a robí tu reklamu. Verím skutočnej medicíne, nie tomu, že si v rukách podržíme 2 elektródy a vylieči to všetko od alergií až po rakovinu. Takýchto podvodníkov by mali trestne stíhať. Ľudia vždy budú hľadať východisko v ťažkých situáciách, hrozné je, že práve na takých sa najlepšie zarába. Táto doba praje dezinformáciám, keďže na internetových fórach sa dávajú liečiteľské rady a odporúčania jedna radosť. Nečudujem sa, keď to tu čítam, že v USA majú Trumpa, u nás silnie Kotleba, v GB Farage spôsobil až rozvrat krajiny. A vďaka čomu...Ľudia už nevedia kriticky vyhodnocovať fakty a rozlišovať ich od dezinformácií. Ale tuto škoda reči, snáď tento koment otvorí oči aspoň jednej jedinej osobe, aj to bude na MK úspech. Bye bye.

ciernysokol
27. jún 2019

@lily246 dakujem za link,ale asi nespravnej osobe 🙂 na biorezonanciu chodim uz 15 rokov,brala som vela krat kvapky joalis,s homeopatiou tiez skusenosti,dokonca mam doma plazmovy generator,ktory aktivne vyuzivam uz cca 10 rokov a doma si vyrabam lipozomaticky vitamin c ;) nadalej chodim aj ku klasickym doktorom a rada si vypocujem nazor,nasledujem klasicku liecbu casto,pokial nie je naordinovane napt.kortikoidy pri laryngitide.teda nieco,co dietatu ocividne skodi.klasicka medicina s alternativnou sa vie velmi pekne doplnat a vyhranene nazory maju vacsinou ludia,ktori problematike nerozumeju a taktiez im vyhovuje odovzdat zodpovednost za svoje zdravie druhym.kazdy mame pravo verit,comu chceme a liecit sa sposobom,aky povazujeme za vhodny.ja nikoho na nic nepresviedcam,nech si kazdy mysli,co len chce 🙂

angi07
28. jún 2019

@lily246 ja som obycajna mama a nerobim reklamu nezaoberam sa s tym a ani nikto z mojich znamych!!!!! ja som iba napisala skusenosti na ktore sa tu pytala mamicka . a ano! da sa to a funguje to mozete si o tom mysliet co chcete ze to je sarlatanizmus a pod. fakty hovoria za seba 😊ja viem ze to pomaha a to je hlavne ! radsej toto ako kopa chemie! 😊pekny den!

ciernysokol
28. jún 2019

Aaale,neda mi nezareagovat,hoci naco.ale vsak mozme mat konstruktivnu diskusiu 🙂
Ludom chyba schopnost kriticky vyhodnocovat fakty. No.iste.v prvom rade sa trba zamysliet,co nam je podsuvane ako fakt.bavime sa o medicine.fakt znamena dokazana skutocnost.v dnesnej dobe sa lieci symptomaticky,teda sa potlacaju symptomy chorob.je naivne si mysliet,ze nasa klasicka zapadna medicina je vrchol vsetkeho a nemyli sa v nicom.je to len jeden pristup.pristupov je plno.faktom ale zostavaju vysledky.klasicka medicina nedokaze liecit autoimunitne ochorenia,dokonca netusi,ako vznikaju,alergie,autizmus,rakovinu,metabolicke poruchy a plno inych chorob.sami doktori odbornici (od ktorych som to pocula na vlastne usi) priznavaju,ze imunita je nevysvelitelna a nevedia,ako liecit,ze na parazity,napriek tomu,ze ich na vlastne oci vidia a vyoperuju,diagnostika je slaba a testy vyjdu negativne.s reumou posielaju ludi domov s kortikoidmi,ze nevieme pomoct.dnesna doba je plna autoimunitnych ochoreni,pravdepodobne s tym maju suvis pesticidy,konzervanty,chemia,znecistene komplet vsetko,potraviny umele.klasicka medicina od toho dava ruky prec,lebo netusia,co s tym.ludia su nuteni hladat inde,pokial nie su tak lahostajni,ze im je jedno vlastne zdravie a zdravie deti.pokial sa niekto nedostane do tejto situacie,zvacsa to neriesi a berie to,co je mu podsuvane spolocnostou.ako ovecky sme.bez vlastneho rozumu a usudku.bohuzial,je to este horsie ako za komunizmu,lebo nie je cielom pacienta liecit,ale pravidelne predpisovat lieky.lebo farmaceuticky priemysel prekvita.pridete k doktorovi,ze zacinate mat vysoky tlak a este v stadiu,ked sa to da riesit,sa nepatra preco a neprevedu sa zmeny,ale dostanete lieky na tlak a tym prvy klincek do rakvicky.toto je bezna prax.a bude to horsie.chorych,nespokojnych ludi pribuda,hladaju inde,kedze doktor im pomoct nedokaze a hon na carodejnice sa vyostri.a ked adela banasova propaguje na billboardoch homeopatiu,je stiahnutalebo co ked by ju niekto pocuval.zijeme v uzasnej dobe.a tlak na posluchanie bude este vacsi,ze by sa neznizil dopyt po liekoch.ja ked treba,vzdy idem za klasickym doktorom.ale ked mi nieco ocividne je a oni tvrdia,ze mi nic nie je,riesim svoj problem inak.samozrejme,so zlomenou nohou nejdem na rezonanciu.

katpav
7. feb 2024

@angi07 a prosim vas kto vam tak pomohol u koho ste mali taku pozitivnu skusenost 🙏🙏 dakujem za odpoved

11emmita
14. feb 2024

@angi07 prosím vás a kde to chodíte?