Máte dieťa s rázštepom?

bobana297
29. máj 2019

Ahojte chcem ss spytat, len tie co mate deti s razstepom. Mam stale obavy z toho maly ma mesiac, ze maly nabera na vahe pekne ale mi pride ze ma stale tenuske nozicky a o chodidlach ani nehovorim. Mal najnizsi razstep takze chodit by mal, ale ked nabere tak do bruska a do uz ma 2 brady 🤣 len nozicky jak palicky. Mam si robit obavy ci sa to nejako upravi. 😞 prilozim foto jedosa pred cvicenim

lula313
29. máj 2019

Dcéra razstep síce nemá, ale mala ešte chudsie nozicky a doteraz je ako somálskej dieťa, že brucho veľké a nozicky tenké, pritom zje za deň viac ako ja. Takze určite je v poriadku😉

janulicka24
29. máj 2019

@bobana297 mne tie jeho nozicky nepridu vzhladom k velkosti tela az take tenke, aby si si robila obavy.

tiimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majcika
29. máj 2019

@bobana297 co vraví pediater? Resp. Iní odbornici

mariejenka
29. máj 2019

Ahoj, ja sama som sa narodila s diagnózou...spina bifida okulta.. čiže skrytý rastep chrbtice, nozicky podla dobových fotografií som mala chuducke,a este k tomu aj v bruchu som mala divne poskladane,akoby vbocene clenky...nasi so.mnou cvičili Vojtovku a asi Bobath koncept,podla toho co mi vraveli 🙂 nakoniec som aj vystudovala fyzioterapiu, asi osud😉
S kazdou,pre treba starosťou sa obrat na pediatria,a on ta nasmeruje.
Za seba ti pisem,ze som zdrava, nemala som žiadne fyzické obmedzenia,ani ulavu pri telesnej.
Maly je krasny..drzim palce,a vela vela zdravie prajem.

deti95060810
29. máj 2019

kde sú tie tenké nožičky... Asi je zlá foto, ale žiadne tenké nožičky nevidím...
Prajem veľa zdravia...😉❤❤

gabulienka623
29. máj 2019

Úplne normálne nôžky podľa mňa

eliska13
29. máj 2019

@bobana297 je krásny🙂tak priberá zatiaľ do bruška a tváre nôžky to dobehnú vôbec ich nemá chudé.mala si aj zle testy bolo tušenie, že bude nejaký zdr.problem?

nelinka2009
29. máj 2019

Uvoľní mu tu plienku trošku, krásne zdravé pekne bábo gratulujem

bobana297
autor
29. máj 2019

@eliska13 ahoj nie nic sa nevedelo az ked ho vybrali na sale z brucha 😖😞

janka474
2. jún 2019

@bobana297 je krásny, nič nevidieť... Veľa zdravicka 👍🏼👍🏼❤️❤️