Máte dieťa po obriezke?

luiwalzax
9. júl 2017

Dobrý deň , chcem sa opýtať či máte niektorá malého po obriezke??? Dnes je to10 dni čo hu na malý za sebou na kontrole nám pán doktor povedal že je to OK, len malému sa na konci pipika robí taká ako chrastička a vždy keď ide ráno cikať tak kričí že ho to boli a zle sa mu cika. No dnes ráno ma vystrašilo to že mu z pipika tielka krv, zažili ste niečo podobné???? P prosím o každú radu, ďakujem

sisulia
9. júl 2017

ani jeden moj maly nema nic take za sebou ale neviem ci je normalne, ze mu z toho tecie krv. podla mna by bolo na mieste keby ste zbehli na pohotovost nech sa mu na to pozru alebo aspon zajtra k jeho doktorovi. mozno to nic nebude, a teda dufam, ze nebude ale radsej nech ti to potvrdi a mozes byt aj ty kludna 🙂

danyllka
9. júl 2017

Ošetrujes to niečim ? Náš mal tiež chrastu a trvalo to viac ako mesiac kým sa to zahojilo. Ale nikdy sa nesťažoval ani mu netiekla krv .

katka211
9. júl 2017

My sme boli na obriezke ale nic take ako opisujes sme nemali. Podla mna to nie je v poriadku. Na 10 den po operacii uz cikal v pohode.

riki1
9. júl 2017

Moji obaja mladší majú obriezku, ale problém bol len pri prvom cikaní ešte v nemocnici , potom už nie a krv vôbec, to ma upozornili, že ak by bolo krvácanie treba prísť do nemocnice

wera011
10. júl 2017

Ahoj, to, že ho to ráno boli je normálne lebo po zobudení sa mu pipík napne , aj my sme to mali.Ale ta krv je divná. Nemá tu chrasticku vysušenu? Že by praskla a preto malý krvácal? Nám kázali stále natierať vazelinou alebo antibakteriálnym krémom aby ta koža bola stále pružná. Moj maly je viac než mesiac po a super.

leydy
10. júl 2017

My to mame za sebou, tiez chrasticku sme mali, je to normalne, zahoji sa to, ja som malemu robila repikovy kupel, do lavora som ho dala sadnut na 10,15 min 3 x denne a velmi to pomohlo, odporucam. 😊

leydy
10. júl 2017

Ak je krv hned lekarovi, z okolia zaluda moze ist troska krvi ale aby cikal krv treba doktorovi.