Mám dávať niečo na podporu imunity 6 mesačnému?

miasun
31. aug 2014

Baby, chcem sa opytat davate nieco vasim babatkam (nedojcenym) na podporu imunity v tomto obdobi? napr. Osccilo alebo nieco podobne homeopaticke? maly bol dojceny 2 mesiace a mam teraz trosku obavy z chripkoveho obddobia a z viroz.... ci netreba nic? dakujem

miasun
autor
31. aug 2014

ale pripadne vitamin C.....?

bonaqa2013
31. aug 2014

Ak vitamín C tak nám lekár odporúčal Cebion

liz_lemon
31. aug 2014

praskovy vitamin C z DM

bamb27
31. aug 2014

Probiotika a vit. D plus Cecko a Becko nie je na skodu vobec

bubu4125
31. aug 2014

Moja je predčasniatko, a od úplného začiatku nám pľúcny lekár odporúčal Imunoglukan... Sestrina dcéra bola často chorá, dokonca prekonala slabý zápal pľúc a tiež jej nakazali Imunoglukan...

evittam
31. aug 2014

Vôbec nič-teda myslim chemicke a umele. Zbytocne vyhodene peniaze. Telo nedokaze efektivne spracovat umele vitaminy a spol. Radsej v strave-ovocie a zelenina. A homeopatika? Placebo. 😀

janinah
31. aug 2014

nič,imunita sa buduje postupne a prirodzenou cestou,radím použiť zdravý sedliacky rozum /nechodiť medzi húfy ľudí bacily zbierať,postupne otužovať,prechádzky vonku v skoro každom počasí....../ a nie chémiu

mazula
31. aug 2014

Ahoj do roka sa nesmie nic typu hliva,imunoglukan,kolostrum atd...

majka99999
31. aug 2014

@miasun a kde by sa mohol nakazit? nedavali sme nic a ani nedavame, tiez nebol dlho dojceny a chripku este nemal. 3x nejaka viroza (zvracanie, pripadne aj teplota), ale to preslo po 3 dnoch, ale to az ked sme zacali chodit do materskeho centra a viacej na ihriska.

bianca
31. aug 2014

neprecenuj dojcenie.Moja bola ciastocne dojcena 7 tyzdnov a do 3 rokov nemala ani sopel a to sme lozili vsade mozne a kazducky mesiac ficali autom 500 km na SK a spat.Treba nechat dieta nech si buduje imunitu prirodzene a nepchat donho zbytocne chemiu uz od batolata.Tej si uzije este dost.Ine je ak na to je padny dovod ale len tak lebo kazdy dava nieco davat je uplny blud internetovej doby

tamaram283
19. okt 2014
Používateľ tamaram283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamaram283.

probiotika actibax.. vo forme kvapiek 🙂

evadolna3
26. okt 2014

ja som tiez davala malickemu probiotika Actibax ked bol malicky.. potom som uz davala actibax vo forme tabletiek s coko prichutou 🙂