Mám 17 mesačné dieťa a manžel má Covid-19

veronika2952019
31. jan 2021

Mali ste už niekto nakazené bábätko ? Mám 17 mesacne dieťa a manžel je nakazený .. Zatiaľ našťastie nemá žiadne príznaky ,čo môžem očakávať ? Ak sa náhodou nakazim môžem ho dojčiť ?

pribinak
31. jan 2021

@veronika2952019 áno môžeš dojčiť aj s koronou

lechtivka
31. jan 2021

Aj my sme boli doma všetci pred pol mesiacom, malá má 19mes... Mala horúčky(4dni jej behala teplota), vyhadzanu ritku z moču a stolici (zevraj ja u detí sa nachádza aj v plienke), uplakana, nechcela jesť, nesvoja.

ikonica
31. jan 2021

Nasa ma 15 mes... Mala jeden den riedku stolicu s primesou krvavych hlienov (robili vyter ci nejde o nieco infekcne, ine - zajtra, pozajtra bude vysledok) tiez sa jej vyhadzala suska a okolie konecnika, raz grcala, vysoke teploty, malatna, spava, ubolena, nervozna, miestami az agresivna... Zatial to nemame potvrdene, zajtra ideme na pcr testy.. uz je na tom dobre, hoci zda sa, ze ma bolesti hlavy... Aj my s mm mame priznaky... Najhorsie je na tom mm, potom dcerka a ja som ai to asi najmenej odskakala... Cely cas dojcim..

vikybotka
1. feb 2021

@veronika2952019 povedala by som že je to veľmi individuálne my sme taktiež so 17m mali koronu začiatkom roka a naša mala dva dni soplik a zo bolo všetko 🤷🏼‍♀️ Samozrejme som jej dávala imunoglukan a devit navýšene dávky podľa dávkovania pri oslabení imunity

luccija
1. feb 2021

@veronika2952019 praveze v tom je Covid zradny, ze nikdy nevies co ocakavat.my sme boli vsetci 3 kazdemu bolo nieco ine.Jedine co ma tesi, ze sme nemali teploty toho som sa najviac bala, ze zalahneme boli sviatky a, ze to bude zle, alebo, ze sa rapidne zhorsi stav.Urcite dojci

luccija
1. feb 2021

@veronika2952019 podla slov pediatricky deti to zvladaju velmi dobre so zisdnymi, alebo len miernymi priznakmi, chlapi z pozorovsnia okolia aj slov od lekarky mavaju vacsie teploty a skor im to vraza na kasel a pluca tak to bolo aj u nas bolesti hrudnika cca 3 t a kasel

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia3296
Autor odpoveď zmazal
Zobraz