Mám 15 rokov a našla som si hrčku pod bradavkou

klokanica
29. aug 2020

Mám 15 a pod bradavkou mám takú hrčku, prsia mám ešte malé takže tuším mi len rastú-preto ta hrčka ale bojím sa, že to je niečo vážnejšie

petulka2021
29. aug 2020

To môžu byt aj žľazy , ťažko povedať. U gynekológa si nebola ?

taga
29. aug 2020

@klokanica je to hrcka pod kozou, alebo na kozi (ako vyrazka?)

klokanica
autor
29. aug 2020

@taga pod kožou

klokanica
autor
29. aug 2020

@petulka2021 nie ešte nie

zuzankkaa1
29. aug 2020

@klokanica najdi si gynekologicku a chod. Ale na 99% to nebude nic vazne,neboj sa. ❤

kataka10
29. aug 2020

@klokanica porad sa so svojou obvodnou, ak este nemas gynekologa. Mozu ta posplat na sono, tam uvidia co to je. Nemusis sa bat. Je to uplne bezbolestne vysetrenie. Hrcka este nemusi nic zle znamenat. Ja som mala cysty v prsiach do porodu, nebolo to zavazne, ale musi sa to sledovat, takze kazdy rok chodim na sono. A urcite o tom povedz svojej mame. Je za teba zodpovedna, takze musi poznat tvoj zdravotny stav a bude ti vediet poradit a vybavit kontrolu u doktora.

maculka8
29. aug 2020

Ja s tak bola,a mne dr povedala že to by muselo byť ako taký ,,kamienok,, a vtedy je zle...pokial to je skôr hrčka,guľaté to môžu byť žľazy...ale určite nečakaj,oboznam sestričku,že si si našla hrcku nech ťa hneď vezme!

hailey1
29. aug 2020

@klokanica v prvom rade ti tu nikto neda 100% odpoved, takze sup-sup, cim skor k lekarovi a budes mat ❤️ na pokoji. Si mladucka, pravdepodobne to nic vazne nebude, ale urcite to chod ukazat. Ja mam cysty tiez od 14tich, rovnako som sa bala, ale po vysetreni sa mi ulavilo. Ak je hrcka pohybliva, je to okej ☺️. Vela stastia!