Mám 14 rokov a problém s akné

natyy234
9. nov 2020

ahojte, potrebujem poradit...uz asi 2/3 roky mam akne ( mam 14)a neviem sa ho zbavit, bola som stym aj u koznej a dala mi daky roztok, antibiotika a nejaku mast ale nejak to nepomaha a chcela som sa vas opytat ci neviete co by mi mohlo pomoct lebo je to fakt strasne a mala som aj stavy ze som sa hanbila za svoju plet a chcem sa toho zbavit, za kazdu odpoved dakujem🙂

katren
9. nov 2020

@natyy234 pravidelne cistenie pleti, Niacinamid, jemna exfoliacia....

petamich
9. nov 2020

moja sestra ma 13 a akne sa jej zhorsuje podla toho ako sa stravuje - akonahle je viac chipsov, nezdravych jedal ma vyhadzane cele celo a bradu, jej zabralo uhlikove mydlo (rano a vecer), ono ale trochu vysusuje tak neviem, vyskusaj a potom jej pomohla bioderma rada sebium ale u nej praveze ta strava

kakawah
9. nov 2020

Treba vylucit mlieko a aj jogurty. Sladkosti a mucne jedla. Viem je to tazke, ale tak len raz za cas si daj. Povedzme cez víkend si daj nieco ale len trocha . Netreba do seba hádzať hluposti, odrazi sa to na pleti. Moj syn 17r.ma akne tak viem. Keď ma poslúcha tak tvar ma čistú a potom ide s kamosmi von natlači do seba hranolky, pizzu, cokolady a sladké vody a uz to vidno na pleti.Jedz viac ovocia a zeleniny

kk3
9. nov 2020

@natyy234 Čistiť pleť a skús Biodermu, mne tá pomohla. Aj keď to je trošku drahšie, ale mne to pomohlo. Ale hlavne s s tým musíš tu pleť čistiť pravidelne, inak nezaberie.