Mám 12 rokov a problém s prsiami

laura9448
7. mar 2022

Mám 12. Mám jeden problém týka sa pŕs. Je tu niaka osoba ktorá by mi vedela poradiť? Môžete kľudne napísať do súkromných správ.

zuzikak
7. mar 2022

@laura9448 co su velke ? Male ? Nerovnako velke ?

laura9448
autor
7. mar 2022

@zuzikak v ľavom prse mám v nútri takú ako keby guličku

zuzikak
7. mar 2022

@laura9448 to moze byt vselico. Stvrdnuta zlaza napriklad. Odporucam povedat mame aby s tebou sla k lekarke. Ta ta posle na sono. Treba to pre istotu vysetrit.

buberova
7. mar 2022

Opravte ma ak sa mýlim ale niektoré "guličky" sú v prsiach úplne normálne, hlavne pred menštruáciou ich cítiť viac...

zuzikak
7. mar 2022

@buberova aj to je mozne. Ale ak pojde k lekarke a ta odporuci sono - nic tym nepokazi. Bude mat istotu

laura9448
autor
7. mar 2022

@zuzikak prosím čo je sono

svetlana16
7. mar 2022

@laura9448 hlavne sa neboj povedať to doma... Často je to len banálne, stratí sa to časom.. Ale určite to povedz mamke, aby ste sli k lekarovi... Nemáš sa coho báť ani hanbiť... Vyšetrenie je rýchle... Veľa šťastia a neboj sa😉 tiež som ako dievča mala tento problém...

buberova
7. mar 2022

@zuzikak určite tým nič nepokazí, radšej prísť zbytočne ako neprísť keď bolo treba..

Sono je také bezbolestné vyšetrenie kde ti behajú po určitom mieste ( v tvojom prípade po prsiach) s takým prístrojom. Najprv ti dajú gél a potom s ním behá hore dole. Je to len trošku studené, inak pohodička. Ženy majú nárok raz za 2 roky ísť na takéto sono 🙂 mamina ti to určite ešte lepšie vysvetlí

buberova
7. mar 2022

Určite si to už zazrela niekde v seriáloch

gabrielkaa
7. mar 2022

Preco sa nezdoveris mame?

buberova
7. mar 2022

Ja len dúfam že toto nie je nejaký čudný troll, to by ma naštvalo

laura9448
autor
7. mar 2022

@buberova nie nieje. A ďakujem vám všetkým

zuzikak
8. mar 2022

@laura9448 neboj sono vysetrenie je chvilocku chladive lebo gel....ale je uplne bezbolestne. Lepsie absolvovat ako pisu dievcata.Nemas sa coho bat. To v podstate "presvietia" tkanivo aby videli o co ide. Toto vysetrenie sa pouziva na vsetky organy v tele.