Malo vaše dieťa pri ovčích kiahňach aj zápal stredného ucha?

jajka0211
12. júl 2015

ahojte maminky. moj 4 rocny syn ma ovcie kiahne a od rana sa stazuje ze ho bolia uska.. na nete som sa docitala ze komplikaciou kiahni moze byt aj zapal stredneho ucha. co mam teraz robit? kde mozem s nim ist ked na tvari nema jedno miesto bez vyrazky?? ako zistim ci ma ozaj zapal alebo ho svrbia len vyrazky v uskach? bojim sa ze este ohluchne alebo co ☹ Dakujem za rady a Vase skusenosti. Jarka

kiristinka1
12. júl 2015

Zavolaj na pohotovosť,tam ti poradia..

sasa1983
12. júl 2015

Zavolaj na pohotovost vo svojom bydlisku, tam Ti poradia. Ak nie, zajtra je pracovny den,mozes zavolat svojej pediatricke
.

bianca
12. júl 2015

urcite to chce minimalne otoskop,pozriet do uska a hned kvapky ak sa jedna o zapal.Bolest ucha je priserna tak necakaj a chod na pohotovost.Ale s doprovodom ktory pojde dnu do cakarne a vyzisti situaciu.Pripadne tam zavolaj a dohodni presne termin aby pripravili podmienky a vzali vas hned.Myslim ze ziadny rodic s dietatom v cakarni by neskakali od radosti keby mali zaplatenu dovolenku na august a dostali by kiahne,comu sa samozrejme neda zabranit niekde v obchode alebo autobuse

katy1979
12. júl 2015

Na pohotovost. Izoluju vas a zavolaju orl lekara. My sme mali ako bonus anginu pri kiahnach

zuzka1008
12. júl 2015

naša nemala žiadne komplikacie ale netreba to podceniť, kvapky fenistil proti svrbeniu, a ked to bude pociťovať radšej zavolaj pohotovosť ,vždy radi poradia, v tychto horkách niesú kiahne teda žiadna výhra, držím palce

bonaqa2013
12. júl 2015

Nie moje deti takú kompl. nemali. Asi by som išla k lekárovi resp. zavolala čo s tým....

micicka
12. júl 2015

Tiež sme mali spolu s kiahnami zapálené uško. Ešte som nevedela, že sú to kiahne, mala jeden pupacik, takže sme boli normálne na ORL. Určite by som volala na pohotovosť a dohodla postup, nech o vás vedia a keď prídete hneď vás beru. Ak má zápal, musí sa liečiť, je to priserna bolesť.