Malo vaše dieťa hnačku po Zinnate?

nikusssik
21. nov 2013

ahojte, mali vaše deti po atb zinnat riedke stolice? moja malá najskôr nereagovala a na šiesty deň začala strašne kakať, potom sa to ukludnilo, prišli aj normálne stolice, dnes sme deň po vysadení a ešte sa tri krát stalo, že z nej vyšlo len riedke vodnaté...je to normálne? dávam jej biogaiu, inak pije, papá, všetko ok...ako prebieha hnačka u detí?

usiko
21. nov 2013

po antibiotikach sa vselico moze stat, aj taketo hnacky...lepsie probiotika si Biopron kvapky pre deti...BioGaia je slabucka.....

topolinotopomini
21. nov 2013

No moja dcerka po zinnate vracala, je to jeden z neziaducich ucinkov a po ochutnani si myslim, ze aj dospely ma problem ten sirup udrzat v sebe, nieto este dieta, zinnat uz nikdy...predpisuju ho, lebo je o polovicu lacnejsi ako suprax (na to iste spektrum bakterii- info od lekarky)...precitaj si pribalovy letak ci hnacka nie je neziaduci ucinok a informuj lekarku

simca06022011
21. nov 2013

hnacka je normal pri kazdych ATB, treba rpidat viac probiotik a pokracovat v nich aj po vybrati, U nas sa osvedcil dolphius inf. alebo cmulacie probiotika (ale mala zvladne cmulat). Pri vsetkych ATB sa nicia m ikroflora v crevach a hnacka je priznak prave toho.

bluerose
21. nov 2013

Ano, brali sme Zinnat, maly mal koliky, hnacky, otrasne daco...brali sme probiotika BioGaiu, teraz mame Infants Dophilus, je to ucinnejsie ako Gaia

andreagajewska
21. nov 2013

ak uzivate probiotika, minimalny odstup od inych liekov su tri hodiny. v opacnom pripade budu lieky uplne neucinne. co sa tyka zinnatu, pozor nan, precitajte si pribalovy letak. ale chapem, ze ho doktorky radi predpisuju, kedze provizie za predpiisany liek su dost dobre. co sa tyka akychkolvek liekov, maminky prosim, davajme detom co najmenej, pochopte, ze biznis s liekami je najvynosnejsi biznis na svete. lieky nas nemozu vyliecit, pretoze ak budeme zdravi, nebudeme si kupovat dalsie lieky...hladajme konecne ine riesenie pre zdravie nas i nasich deti.

jaja28
21. nov 2013

mame hnačky po kazdych atb, uzivame probiotika + prebiotika to zabera

vulka
21. nov 2013

My sme mali príšernú hnačku po iných antibiotikách. Ale fakt príšernú.

montinka
21. nov 2013

aj my mavame vzdy po atb hnacky,takze vzdy po uziti atb im davam po styroch hodkach probiotika. a tie zatial u nas vzdy pomohli

njonja
21. nov 2013

U malych byvaju hnacky po atb, lebo zabijaju crevnu floru. Nasad mu probiotika, prejde to..

zyzu
21. nov 2013

Moj maly vracal, prestali sme to ihned davat a bol ok. Nakoniec nebolo nutne predpisovat ine atb.

luy
22. nov 2013

Pri každých ATB sa narušuje črevná flora,ale moja dcérka nikdy nemala problém s ATB ked jej ich dávam spolu s probiotikami,pekne sa stravuje,hnačku ani nič nemá,užívame bifoval baby v tbl. ,ked bola menšia v sirupe

tyssa
22. nov 2013

zinat boli prve antb. ktore mal starsi ked bol chory, myslim ze dovtedy sme s muzom nevideli a asi uz nikdy ani neuvidime take grcanie ako mal syn ked som mu tie lieky dala, ovracani sme boli vsetci 3, detska izba, druha vlna prisla vo vani, cize si to odniesla aj kupelna /prala som nakomlet oblecenie, postelne pradlo, koberceky v kupelni, cistila koberec v detskej a samozrejme steny v izbe a kupelni 😀 , mladsi ich mal tiez, davala som mu ich na wcku so strachom v ociach a nic, takze ich v pohode dobral a hnacka nebola,..ale aj tak ked niekde pocujem zinat, tak sa s muzom zacneme vzdy rehotat 😀

nanulik
22. nov 2013

náš prednedávnom doužíval zinnat bral aj probiotiká tak našťastie žiadne ťažkostinemal... ale su to najhoršie lieky aké som kedy videla😝 stále to hustlo a nedalo sa to nabrať 😝

elisadavinci
22. nov 2013

ano mal. probiotika pomohli