Malinká má červené vyrážky na cikulke. Čo na ne?

ludka140281
11. aug 2010

malinka 4 mesiace ma od vcera v plienocke cervene vyrazky...co dat na ne? puder?nejaky krem?aky? poradte prosim.Prva dcerka to nikdy nemala...plienky mame pampers,mast rybylka

cikyta
11. aug 2010

Co najviac nechávať volne na vzduchu+skusiť potierať repíkom a sudocrem do každej plienočky.
No hlavne to vetranie bez plienočky.Najviac,ako sa len dá.

kaktusik007
11. aug 2010

nic.... nechavat ju bez plienky len tak... vsak su horucavy.... no a aby sa ti to neopakovalo, odporucam latkovky 😀

dadulka271
11. aug 2010

skus imazol krem je nejlepsi ja som to davala aj malej a teraz malemu malej sudocrem nerobil dobre

miska246
11. aug 2010

nam sa to robieva pravidelne a nam nepomaha nic ine, len robena masticka predpisana od koznej lekarky...

lucia375
11. aug 2010

Dobrá mast je Pytiol. Mojej malej vzdy pomohol. 🙂

diddi
11. aug 2010

mozes imazol, alebo sudokrem...ide vsak o mykoticke ochorenie, tak skor odporucam cannesten - iba priamo na tie vyrazky

katecameron
12. aug 2010

ja som mala podobne problemy so synom nakoniec som prisla natoze mu nerobia dobre presne spominane plienky pampers potom som uz viac nekupila kupovali sme ine pocas problemu som mu davala latkove takze moja rada zmen znacku plienok

marianka79
12. aug 2010

pripájam sa ku kaktusik007 nehat ju naholo ale dala by som na to modrú indulonu aspon na noc a ak to je kvasinkového povodu tak canesten 😉

andy.a
13. aug 2010

Imazol,ale nie krém,ale krémpasta 😝 😝 😝 tá to vysuší 😉

dublinka78
16. jún 2012

a ako zistím, či je to mykotického pôvodu? našej malej sa to tiež teraz objavilo. doma mám imazol, tak najskôr skúsim to...keď nezaberie,skúsim ten cannesten

gabika76
18. jún 2012

nám pomohla peruánska mastička, je robená dostať ju v lekárni. a čo najčastejšie nechať bábatko bez plienky.

milota164
29. jún 2014

nam pomahal Bepanthen

aluxka
29. jún 2014

my bežne používame sudocrem ale ked nepomáha tak je super pytiol.