Mali ste už alergiu na pampersky?

evulienka22
5. jan 2014

Myslela som, ze od mandariniek, ale nejedla som ich a zasa sa mu vyhodili tieto vyrazky na stehnach an obidvoch stranach , davam mu nechtikovu masticku..co mi odporucate?

luba28
5. jan 2014

my sme to mali na babylove plienky,...kupila som baby aviril a mastila ,mastila,......zmenila som plienky a zabralo to,....alebo este sudocrem je dobry,....

zuzi79
5. jan 2014

moja mala alergiu na pampers kamilkové, pomáha imazol, detský zásyp, každému iné, treba vyskúšať.

lubina
5. jan 2014

natriet sudokremom a zmenit plienky na urcitu dobu, aby si zistila ci je to z plienok ...

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hameeda
5. jan 2014

moji chlapci to mali od kazdej inej plienky ako pampers, nam pomahal jedine kupat v jode, nic viac, ziadne masticky, kremy ani pudre nepomahali a ihned zmenit plienky

stellamaris
5. jan 2014

skus aj bepanthen ,nasmu pomahal najviac 😉 pampersky pouzivame bez problemov

bibistec
5. jan 2014

uprimne, poznam len dve mamicky co mohli pouzivat pampers plienky, vsetky ostatne deti na to reagfovsli alergiou. problem je v tych parfumoch...ja by som odporucala navstevu lekarky urcite aby sa to nezhorsilo a ak mas moznost aspon na den davat latkovky, pripadne nechat vetrat... drzim palce

obu
5. jan 2014

Aj moje deti mali alergiu, zmenila som na istý čas plienky za neparfemovane (tesco, lidl, babylove) a kremovala rôznymi mastami (bepanthen, sudocrem a hlavne imazol ) a čakala kým to zmizne, trvalo to cca mesiac

hedka17
5. jan 2014

My ked sme presli z pampers premium care 1-tiek na 2-ky tak sme boli riadne vyhadzany na 2 tyzdne som davala ine plienky hned o 2 dni mal ritku krasnu a potom som znova skusila dat tie pampersky a po 2 hodinach katastrofa zase sme boli tam kde pred tym a to som mala nakupenych 10 baleni cize som vsetky musela predat 😒 Ja som na to davala vyvar z repika a pomohol nam bepanthen a vela sme vetrali,prve 2 dni som davala len latkove

miku1
5. jan 2014

Staršia mala alergiu na sleep & play. Raz som ich kúpila, inak kupujem stále active baby a raz sme dostali premium care, tie boli tiež v pohode.

whiterosses
5. jan 2014

bactroban .. len to je na predpis, ja by som aj tak šla dr nech sa nato kuk môžno to nie je alergia ........ človek nikdy nevie, určite nekúpať a ked bude pototo tak len mokrou rukou opláchnuť !!! aké plienky používaš ? okrem toho že pampers ? ja som s nimi spokojná ale ak sú to tie sleep ... atd ani neviem ako sa to poriadne volá tak to by som rovno hodila do koša.

lulistek
5. jan 2014

Nam sa mala vyhadzala z PAMPERSIEK vsetkych - aj active baby -zelene aj z oranzovych.tie sensitive nie, ale aj tak su parfumovane. Zmen plienky nechavaj ritku holu, castejsie umyvaj a prejde to. ak nie, je to asi nieco ine. Drzim palce 🙂 nam sa osvedcili BILLA CLEVER plienocky

havana_frost
5. jan 2014

Vyzerá to podobne ako čo má teraz môj, kožná mu na to dala dve kortikoidové mastičky ☹ Ale má to len na jednom stehne, takže asi to nebude z plienok, pampersky som však preventívne vyradila, používam najtenšie Lidl plienky.

meggi23
5. jan 2014

áno mali a riadnú :( tiež sme zmenili plienky a sudokrém používam na zadoček

janulap
5. jan 2014

Toto sme mali aj my od oranzovych pampers s kamilkou....vyskusala som ich prvy aj posledny krat a vratila som sa k babylove-tie nam sedia 🙂

gitusa23
9. sep 2014

a na noc davate ake plienocky,ktore sa neprecikaju tak rychlo?

stanislavao
9. sep 2014

imazol krempasta, alebo sudokrem si kupte a to vam pomoze. alergia na plienky je mozna.oranzove pampersky sleep&play su neskutocne hnusne. skuste tesco essential, dm babylove, alebo lidl touyours. alebo pampersky, ale klasicke bud active baby, alebo tie fajnove premium care.

strociatka
9. sep 2014

my sme mali alergiu na uplne vsetky jednorazove plienky, naucila som sa latkovat a vdaka tomu sa mi mala aj velmi rychlo odplienkovala. Alergia bola hrozna, nech som menila druhy, typy akokolvek, vzdy sa mi mala krvavo zosupala z koze, mohla som jej aj zlato natriet na ritku, nic nepomahalo, az latkovky, trochu mi trvalo sa to naucit, ale potom to uz slo lahko. Drzim palce 😉

milota164
25. nov 2015

my sme mali alergiu na pampersky, babylove sme znasali dobre ale odplienkovavali sme skoro od 1 a pol roka sme boli bez plienok.Masticku sme pouzivali od Bepanthenu , teraz je aj specialna masticka pre deti do roka vola sa extra mast.Obsahuje olivovy olej na hydrataciu,vitamin B3 ,podporuje regeneraciu pokozky a vytvara vodeodolnu vrstvu takze je pokozka lepsie chranena.

pe
27. dec 2015

na taketo veci odporucam tiez Bepanthen kremiky, Bepanthen Care alebo Bepanthen Extra - pre deti specialne do 12 mesiacov, maju vyborne zlozenie, su jemnucke, bez chemikalii, deti si ich vzdy oblubia, lebo nestipu, nesmrdia, nie su mastne a rychlo im pomozu, idealne je pouzivat ich uz preventivne, aby ritka ani nebola zaparena, lepsie je usetrit dietatko a tym aj seba tychto neprijemnosti

stanullka9
8. feb 2016

Mamicky moze mat aj toto alergiu ?? Sme tiez zmenilk kauflandske plienky za pampers..

lubica79
16. feb 2017

@stanullka9 toto mame aj my a neviem ci s tym. Baby radte. Používam pampers premium care.🙏

danii2
16. feb 2017

Ano,mali sme alergiu po tom,co zmenili tie plienky za tie s kanalikmi co davaju v reklame.Stare boli v pohode,no teraz sme museli menit za ine.

karkana
16. feb 2017

aj moja dcerka mala alergiu na pampersky,,,,,ale až takéto to nemala, lebo som hned ako jej začalo červenať prestala dávať, už len z tescka som dávala,z tých nemala

stanullka9
17. feb 2017

@lubica79 nan pomohlo betadine roztok aa na to imazol pasta hned zmizlo

andisko
17. feb 2017

@lubica79 starsi (2013) v pohode pampers premium cely cas. mladsia (2016) vyhadzana ako blazon. skusila som aj ine pampers. skratka nie. a to syn je ekzematik a dcera vobec. pomohla imazol pasta spolu s mastou od koznej (na styl ichtyol-pityol). a pampers sme uz skratka prestali kupovat :/

lubica79
18. feb 2017

Kocky vdaka za rady. Bola som kupit nove plienky a mama mi priniesla Pytiol. Zatial to vyzera dobre. Tak uvidime. 🙂

steluska30
22. feb 2018

ahoj baby som tu nova ale tiez mame problem z plienkami pampers pants objednala som si zo stranky kids market 105ks za 23eur zdala sa mi v pohode ta cena tak som ich hneď zobrala

steluska30
22. feb 2018

@steluska30 a dopadli sme takto inak kupujem tie iste plienky ale z drogérie a nic jej nikdy nebolo co mam robit ma to drsne a chúďatko ju to svrbi uz sme vyskúšali vsetko teraz som jej to potrela imazolom tak uvidíme ale už som zúfalá umývam za každým co pocikani ale aj pokakani nepouzivam vlhcene vobec

lubica79
24. feb 2018

@steluska30ja som dávala malému pytiol krém a za cca asi 6 dní mal krásny zadoček. PotierAla som trochu na hrubšie.