Malá má za mesiac uz druhýkrát prieduškový kašeľ ako jej pomôcť?

sendricka
30. júl 2019

Ahojte.
Mala 23 mes. ma uz druhykrat za mesiac je nachladnuta a ma kasel (je zahlienena) niesom si ista ci prieduskovy...
Naposledy nam doktorka dala ( mala aj zabu) SUMAMED, CEBION, MUCOSOLVAN
Davam jej uz treti den Mucosolvan, Cebion a Vit.C kvapky, od zajtra nesadim aj inhalator.
Mozem este nieco prenu urobit aby jej to preslo a nemuseli sme ist k doktorke? Vecer sa komplet cela spotila ale bol to skor studeny pot, horucku nema.
Zakaske parkrat za den ale poriadne a parkrat uz aj tak zapiskala, ked sa nadychla. Bojim sa aby z toho nebola bronchitida alebo zapal priesusiek.
Dakujem vopred za rady

vikusjk
31. júl 2019

Kasel sa vzdy lieci dlho, dolezity je aj vysoky prijem tekutin, na tak male dieta min. pol az tristvrte litra denne. Tekutiny rozkladaju hlieny, ktore potom mozu postekat a nedrazdia na kasel. Mucosolvan je len pomocny pripravok, ale bez tekutin ani ten nepomoze. My sme sa ako deti naparovali, aby sa nam uvolnili dutiny. A moja mala bravala este Fenistil kvapky a neskor Aerius, aby uz nesoplila, aby sa jej nove hlieny netvorili a nestekali. Drzim palce!

0hena0
31. júl 2019
0hena0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
37373
31. júl 2019

@sendricka Ja mam s inhalatorom veľmi dobrú skúsenosť. Dávala som inhalovat 4 krát denne a veľmi to pomahalo. Držte sa!