Magnetická rezonancia pre bábätka

veruska00
8. sep 2016

Ahojte! Prosím vas neviete ci sa nikde na slovensku je taka sukromna klinika kde sa robi Mri mozgu v celkovej anesteze babetka? Dakujem

janickacrazy
8. sep 2016

@veruska00 O súkromnej klinike neviem, ale my ked sme boli so synom na magnetickej, tak ho chceli uspať, aby sa nehýbal, mal vtedy skoro 2 roky, ale ja som trvala na tom, aby ho neuspávali, že on sa nepohne, bol veľmi rozumný, veru sa nepohol, všetci sa tam čudovali, že aký je šikovný, že ostatné deti v jeho veku museli uspať, lebo ziapali a hýbali sa.

veruska00
autor
8. sep 2016

Ahoj moja malá ma len 8mesiacov takze ju musia uspat ☹ mame uz termin ale az koncom novembra a to je este strasne daleko a chcela by som vediet ci existuje aj taka sukromna klinika kde sa robi aj v celkovej anesteze?!

janickacrazy
8. sep 2016

@veruska00 Hmm, to je ešte drobček, no to veru netuším, či niečo také existuje. Jedine sa spýtať v inej nemocnici, či by vám nedali skorší termín, ak vám to ponáhľa.

simca06022011
8. sep 2016

je jedno ci sukromna nesukromna, ak sa robi malym detom uspia ju vsade. Iba ak kvoli terminu si obvolas vsetky... ale bezne sa caka 3 mesiace...

m_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikonv
8. sep 2016

Moj syncek mal MRI mozgu na Kramaroch ked mal 10 mesiacov. Cakacia doba zavisi najma od poistovne, my sme cakali vyse mesiaca, maly uz mal rezonanciu dva razy a dalsia ho caka na koncom roka.

simaaprilova
8. sep 2016

Mojej dcerke robili ked mala 4 mesiace a primarka mi vysvetlila ze ju neidu klasicky uspat "len" prispat.ze len na ten nevyhnutny cas co potrebuju na vysetrenie.bola len na par minut uspata a potom jej dali injekciu na prebratie.treba sa v danej nemocnici porozpravat o moznostiach.

veronikonv
8. sep 2016

samotna rezonancia trva 10 az 30 minut, a dieta musia uspat v narkoze tak, aby sa na velky hluk nezobudilo a ani nepohlo

tatinka
18. júl 2019

@veruska00 ahoj,mozem sa spytat kde ste boli na mr?akomto dietatko zvladalo?syncek ma ist o par dni na mr mozgu do Bystrice,velmi sa toho bojim,uspatia aj vsetkeho...maly ma rocik

veruska00
autor
20. sep 2019

@tatinka ahoj prepac ale teraz citam tvoj prispevok mi sme boli v nitre pohode to zvladla chvala bohu 🙂