Má syn kiahne?

janina3479
14. aug 2022

Ahojte mamičky prosím vás poraďte mi malý sa mi prvý krát vychádzal na nozicke stehne hore v piatok ráno som si to všimla prvý krát vyzeralo to presne ako potnicky,dnes ráno to má už aj druhej trane tak isto na druhej nohe,jednu alebo dve nižšie na nohe na pistale,nie som si istá menila som aj aviváž či to nemôže byť len alergická reakcia,nesvrbi ho to ani teplota nič

pribinak
14. aug 2022

Asi nie. Kiahne sú taký ako keby vodovy pupacik

dididudu
14. aug 2022

Toto niesu kiahne

laura164
14. aug 2022

Tvorí sa taká biela hlavička na pupaku? Môže to byt imunitna reakcia organizmu na vírus, po chorobe sa vyhadze, boli sme s tým u kožnej a veľa detí takto reaguje. Máme dávať imunoglukan. Dcéra to máva, natieram tekutým púdrom. Je to neinfekcne

katie253
14. aug 2022

@janina3479 nepoteším ťa, skús pozrieť či nemá na plachte také hnedé fliačiky, ak sa mu nové objavia ráno, tak to môže byť blcha. Ja som to mala a presne takto to vyzeralo. Vždy je niekoľko takých štípancov pokope. Prvý deň to nesvrbí, ale začína to na druhý a tretí deň. Treba prezliecť a vyprať všetky periny, obliečky, závesy, koberce, záclony, vytrepať matrace, vydenzifikovať ich. Vystriekaj izby sprejom na lezúci a lietajúci hmyz. Mechanicky vyčistiť postele, dlážky umyť dezinfekciou, aj lišty.