Má môj 4-ročný syn otlaky?

10. júl 2024

Ahoj syn 4 ročný má takéto prsty na nohách môže to byť aj z topánok? Vkuse sa mu supe koža a ma to také škaredé

rozculena
10. júl 2024

plieseň

autor
10. júl 2024

@rozculena z čoho by to mal? A čo na to

kacena4
10. júl 2024

ako pise vyssie plesen smer lekar/en a krem

i_vu_li_cek
10. júl 2024

Ja som mávala podobnú na dlaniach ako dieťa (tiež sa šúpala) a bolo to od potu. Ale váš syn môže mať inú príčinu.

autor
10. júl 2024

@kacena4 mne to nepríde ako pleseň skôr ako z topánok že sa super ako otlaky neviem teda

lucianne
10. júl 2024

ahoj mozno to vobec neni pliesen mojej malej sa to robi ked sa jej v skolke v papuckach spotia nozky,alebo v botaskach tiez sa jej takz supu palce zo spodu.Vymenila som za sandalky a priedusnu obuv a uz je vsetko ok.

betulinka1
10. júl 2024

Tiez si myslim, ze sa mu velmi potia nôžky. Ale zase jedna navsteva u kožného neuškodí a on povie presne. Nema ošúchanu kozu len na prstoch, vidim na fotke aj na boku nohy.

viestta
10. júl 2024

Nemal nedavno piatu, siestu chorobu alebo sarlachovu anginu?

ullala
10. júl 2024

Moj mal siedmu chorobu a takto sa mu po dvoch tyzdnoch supe koza.

autor
10. júl 2024

@viestta mal piatu chorobu ale už v apríli myslím

viestta
10. júl 2024

Tak to nebude z toho

misicka31
10. júl 2024

Dávajte mu močiť nôžky do repíkovej vody a potom Canesten krém...behom týždňa je to preč 🙂naši to mali z topánok,no spotené nohy...

lasona
11. júl 2024

Nevhodná obuv, uzka obuv, synteticky material, syntetické ponožky...skus vymeniť, uvidíš ci pomôže...zasypat púdrom, meniť často ponožky, nohy vetrať...ak nepomôže, smer lekar

luccija
11. júl 2024

Má to aj vyššie na nohe to nebudú otlaky.Kupuj mu len ponožky s čo najvacsim podielom bavlny a ukázala by som to doktorke
Môže byť, že to je zo spotených nôh, zlej obuvi ale aj nie

maminkadeticiek
11. júl 2024

No nohy 4 rocneho dietata v takomto stave musi vidiet lekar.Plesen alebo nekvalitna obuv a v tom zaparena noha,neviem,ale toto treba riesit fakt u lekara.

nikushka8
11. júl 2024

Mojej 4rocnej sa tak obcas supu nozky,ked sa spoti v topankach a mne tiez. Treba zmenit topanky na sandalky bez ponoziek a vetrat.

sulejmanka
11. júl 2024

Toto nevyzera ako pleseň.
Skor vymenit ponozky za bavlnené a obuv za ľahkú priedušnú

dididudu
13. júl 2024

Moja dcéra mala takto zosuchane od sandalok od toho ako chodila bosa dorastá kozka a nič jej nebolo