Lupienka u dvojročnej dcérky

lucka273
26. sep 2013

ahoj maminky aj nemaminky ,chcela by som vas poprosit o rady a skusenosti .moja dcerka 2r ma lupienku poprosim vas o nejake babske alebo aj ine recepty ako sa jej zbavit .decka lekarka nam povedala olejcekom po kupkani namazat a vycesat nepomaha :(uz som s toho zufala ,nevypada to vobec pekne ked bola malinka (babenko)ju mala potom sme sa jej zbavili no opat sa nam dala,preco vlastne je ta lupienka vo vlasoch?dakujem vam budem vdacna za kazdu radu a skusenost 🙂

mummy01
26. sep 2013

@lucka273 lupienka je nieco celkom ine...ty mas na mysli supinky vo vlaskoch? Ak ano tak nic ine ako poriadne namastit a vycesat neexistuje,treba to urobit precizne.Este som pocula o sampone na mliecnu chrastu ale netusim ci funguje

gretka2
26. sep 2013

No lupienka to urcite nie je, tak sa hovori psoriaze, a tu bud rada, ze malicka nema. Tej sa zbavit neda. (mozno, zriedkavo)
Na supinky v vlaskoch, na mlecne chrasticky nam pomohol od Biodermy kremik, uz si nepamatam presny nazov, ale je priamo na tento problem, spytaj sa v lekarni.

lucka273
autor
26. sep 2013

@mummy01
@gretka2 dakujem ja som si myslela ze sa tomu hovory lupienka ano je to vo vlaskoch v hornej casti hlavky.take supinky,vypada to nepekne je to zltkastej farby.mne lekarka odporucila olej aviril a vycesavat sem tam ked ma tie supinky udlupnute a chcem jej ich vytiahnut tak vytiahnem a aj vlasky su na tom neostane s roho plesata?uz ma pomerne celkom dlhe vlasky a nerada by som jej nejak povytahovala vlasky .dakujem skusim biodermu 🙂

aneet112
26. sep 2013

len to treba dobre natrieť olejom nechať 20 min.pôsobiť a hustym hrebeňom vyčesávať.....dlho,dlho.... 😉