Lízatkový test na Covid

jitkakuruc84
15. dec 2021

Ahoj, máte niekto skúsenosti s lízatkovým testom na covid pre deti? Na sviatky, rodičia majú trocha obavy keďže deti behajú kade tade, škola a pod ... či je ozaj tak jednoduchý na prevedenie, tie výterové nemajú veľmi radi a do MOMky určite nechceme ešte chodiť aj s deťmi, ďakujem za info

clementine171
15. dec 2021

@jitkakuruc84 lizatkovy som ani nevedela ze existuje, ale my sme kupili na doma test zo slin, to len staci vyplut trocha slin do pohárika a z tadial si odoberes par kvapiek na vykonanie testu. Zvladla v pohode aj nasa 3 rocna.

guiseppinka
15. dec 2021

V at s nimi testuju deti vo skolkach (ktorych rodicia odsuhlasili) a netvari sa ziadne decko, aby z toho malo traumu.

danieli
15. dec 2021

Mame ho a je skvely, za mna top co sa tyka domacich testov, jednoduchy na pouzitie aj pre dieta aj pre rodica, ziadne prelievanie vytieranie kvapkanie papierov a prislusenstva, odporucam urcite

jitkakuruc84
autor
15. dec 2021

@guiseppinka tento v At? pisu rakusky https://www.covid2019.sk/samoodberovy-test-na-c... ... podla videa vyzera super

@danieli to vyzera dobre, a kolko stal a kde? na tom odkaze vyssie len ako cele balenie, no ale rozmyslam ze to este asi bude nadlho to vsetko okolo covidu

mirkasmile
15. dec 2021

@jitkakuruc84 o tomto počujem prvýkrát 😀 blbá otázka,ale to potom to lízatko môžem rozchrúmať a zjesť? 😀 Či ako?

mirkasmile
15. dec 2021

@jitkakuruc84 jaaaaaj, to je len akože "lízatkovy" 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 teraz čítam haha

jitkakuruc84
autor
15. dec 2021

@mirkasmile :D :D daj vediet, ako chutil

mirkasmile
15. dec 2021

@jitkakuruc84 som myslela,že lízatkovy pre deti....že na oklamanie deti 😀 že sa to lízatko nejako sfarbi 😅 hah nevadí 😂😂😂😂😂🙈🙈🙈

danieli
15. dec 2021

Kupovala som z Ciech cele 20 ks balenie, 75 € testy 13 € doprava, cize 88 €, 4,40 € jeden test, na Slovensku mali tie testy bez dopravy 100€...

guiseppinka
15. dec 2021

@jitkakuruc84 neviem ake. Nevidela som to nikdy... Robia to deri v skolke...

monro
15. dec 2021

ja som lizatkovy kupila na pilulka.sk Su to dobré testy, hlavne prevedenie je jednoduche.

jitkakuruc84
autor
15. dec 2021

@monro ano na ten isty pozeram, co je odkaz vyssie .. dakujem za info

kiki68
15. dec 2021

@clementine171 v Rakusku to maju deti do skolok a druzin. Velmi dobre to funguje na mozny zachyt covidu. Kamoska to velmi chvali a aj svagor ( veduci druziny)