Liečebný pobyt v Chorvátsku

vlasa
14. jan 2015

Maminky,chcela by som ist s dcerou na liecebny pobyt do Chorvatska,neviete mi prosim poradit ci u nad take existuje,ci to nejaka cestovka organizuje.malo by to byt asppn na dva tyzdne aj so zdravotnym dozorom
Prosim ak o niecom viete poradte.v Lucivnej sme boli a je to este horsie.dakujem

danist
16. jan 2015

@vlasa nam tiez Lucivna nejak vyrazne nepomohla tak chodime na dovolenku do chorvatska,ale tiez momentalne hladam cestovku co organizuje liecebne pobyty.Minuly rok som vygooglila nieco ale teraz to neviem najst.viem ze bol odchod z bardejova a vyzeralo to fajn aj cenovo.ak by si nieco vedela tak mi prosim ta daj vediet 😅

vlasa
autor
16. jan 2015

@danist uz som googlila asi vsade,nasla som jedno alergocentrum co to robi uz desat rokov,ale odpisali mi,ze akurat tento rok maju pauzu.boli z vychodu.zaujimave je,ze v Cechach to robi velmi vela firiem a cestoviek.skoda,ze u nas nikto 😖

danist
16. jan 2015

@vlasa ved prave,je to velka skoda.Aspon nam ako tak pomaha to more hoci chodime len na 10dni chodime do crikvenice tam je vraj najlepsia koncentracia na liecenie astmatikov a je tam aj liecebna thalasoterapia.

vlasa
autor
16. jan 2015

@danist a nemas nejaky link na ubytko prosim ta?aj ja chcem tento rok aspon desat dni pri mori v Chorvatsku.kedy zvyknete chodit?

danist
16. jan 2015

@vlasa chodime prvy julovy tyzden. tento rok sice este neviem kedy pojdeme kedze momentalne som bez prace tak uvidime ci nasetrime tolko,ale inak nas to vyjde do 700€ (2dospely a 11r. syn)a stej sumy je polovica len bus. pozri www.terravel.sk
http://www.terratravel.sk/detail.php?land=4&par...
http://www.terratravel.sk/detail.php?land=4&par...
to su vilky kam chodievame

danist
2. mar 2015

@vlasa nasla som liecebny pobyt v chorvatsku
http://europrojektdz.com/europrojekt/

vlasa
autor
2. mar 2015

@danist jej dakujem,uz som tam pisala,ale isla by som sama s dcerou a maju len trojpostelove izby,tak by som musela doplatit 130e,alebo niekoho vziat so sebou 😢 vyzera to fajn,musim si to premysliet 😵

danist
3. mar 2015

@vlasa my by sme isli traja ale zda sa mi to dost na 10 dni.

zlata_punat
30. mar 2015

Dobrý deň. Chcem Vám poradiť pokiaľ máte deti s problémami dýchacích ciest , takéto isté problémy som mala aj ja so svojou dcérou , po neustálych liečbach antibiotikami som sa rozhodľa liečiť dieťa pri mori , vybrala som si Chorvátsko , ich more má pozitívny vplyv na stav dýchacích ciest najmä pri prieduškovej astme, bola som veľmi prekvapená ako to pomohlo mojej dcére . Tým že sme tam boli 3 krát ročne , ako rodina sme si tam kúpili dom . Väčšinu roka trávim v Chorvátsku s mojou dcérou , ktorá už nemá žiadne problémy .
Keby ste chceli poradiť s lacným ubytovaním počas celého roka viem Vám poradiť .
Môžte ma kontaktovať : vilazlatapunat@gmail.com

zlata_punat
30. mar 2015

zabudla som vám napísať že ubytuvávame deti grátis a dospelá osoba platí 10 € za osobu na noc .
Info : www.facebook.com/vilazlata

qetinka
30. mar 2015

@zlata_punat
mate volné zaciatkom júla?Ubytovacie kapacity..?mame tri deti..potrebujeme apartmán pre 5tich..Dakujem🙂