Liečba hemangiómu sirupom - skúsenosti

sanny2993
2. dec 2021

Ahojte. Syn má povrchový jahôdkovy hemangion na pravej strane zátylku. Nakoľko je dosť vyčnievajuci bola nám ponúknutá liečba sirupom spojená s 3 dnovou hospitalizaciou v BB, Rooseveltovej nemocnici. Zaujímajú ma vaše dobre i zle skúsenosti s liečbou i nemocnicou. Ďakujem.

bubble1234
2. feb 2022

@sanny2993 my to práve riesime a nadšená som s toho neni. Ten sirup je liek na srdce a zistili že zaberá na hemangliom .dieťa musí ísť pri začatí liečby na pozorovanie do nemocnice ale na druhej strane máličko deti má nežiadúci účinok ak to má na viditeľnom mieste išla by som do toho. Ak mi dáte na vás nejaký kontakt fb napr. Môžem vám napísať podrobnosti

sanny2993
autor
2. feb 2022

@bubble1234 dobrý deň. Nakoniec liečbu sirupom nebudeme absolvovať, chcem sa dohodnúť teraz 24,02, na kontrole, na chirurgickom alebo laserovon odstránení ak to bude možné 🙂. Myšlienka sirupu sa mi nepáči

evkakon
3. feb 2022

@bubble1234 Dobrý deň, my ideme s dcérou 4 mesačnou do Ba kvôli hemangiomu , nasadia jej hemangiol. Mohla by som poprosiť o info, ako to tam prebieha? Fb Eva Kondelova
Budem Vám veľmi vďačná