Ľanový odvar pre dvojročnú dcérku

simona92101
30. máj 2021

Viete mi prosim poradit aky pomer na ľanovy odvar?dcerka vydrzi aj 3 dni nekakat,ani kamilky ani slivky ani vlocky nezaberaju,boji sa potlacit pri kakani.

Dakujem

pribinak
30. máj 2021

@simona92101 super sú aj pomlete lanové semiačka ktoré mizes pridať do hocijakého jedla

simona92101
autor
30. máj 2021

@pribinak dcera mi to nechce zjest,uz beztak bojujeme s jedlom.

zuba1987
30. máj 2021

@simona92101 ahoj, nezje ti mak? napr. taky makovy hreben, buchty? mak je mastny a zmakcuje stolicu

simona92101
autor
30. máj 2021

@zuba1987 mak nezje a cukor a muku ma zakazane,nemoze sa potom vykakat

mamamasama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamamasama
30. máj 2021

a z vlociek robis ten odvar? Lebo ten u nas zabera najrychlejsie, plus mu tam mixnem susene slivky a je to do 6 hodin von...

zuba1987
30. máj 2021

@simona92101 je tu na mk aj taka skupinka "problemy s vyprazdnovanim deti"... skus pozriet
existuje aj taky sirup dulcosoft na zmakcenie 💩... moze sa dat aj do vody/dzusu

zuba1987
30. máj 2021

@simona92101 cukor som este nepocula ze by zapekal... ovocie ti zje?
pozvala som ta do tej skupinky... baby tam pridavaju aj rozne finty
inak ja odporucam knizku Co je to hovienko... muz sa sice na obale smial asi 5minut (je tam slon a veeeelke 💩), ale nam pomohlo ju citat a rozpravat jak vsetci kakaju, aj slonik aj havo aj mama aj tato, babka, dedko... zabava pre celu rodinu 😂😂😂

simona92101
autor
30. máj 2021

Dcerka ma od narodenia problem so stolicou,staci ze zje viac mrkvi alebo viac sladkeho a uz ma tvrdu stolicu a boji sa potom tlacit.teraz je po chorobe tak sa jej to cele pokazilo,zje aj slivku aj hrusky,kamilkovy caj pije denne,UM zarabam do ovseneho odvaru,a aj napriek tomu sa vykaka az na 3-4 den uz ked to nemoze udrzat,a aj to do nohaviciek.na zachod ani serblik kakat nechce,boji sa potlacit 🤷‍♀️ rozpravame jej vsetko mozne,chodi s nami na zachod,ale boji sa potlacit 😔 dala som vysetrit stolicu,cakame na vysledky

zuba1987
30. máj 2021

@simona92101 iiiha to mate tazke

simona92101
autor
30. máj 2021

@zuba1987 zufala som z nej uz.este do plienok ako tak kakala,aj to vzdy po stojacky.akonahle zacalo odplienkovanie,vsetko neguje,na vsetko nechcem nebudem,naschval sa zacala pocikavat a pritom pekne sa pytala.cely den chodi a chyta sa za zadok,alebo si da dole nohavicky a chodi mi ukazovat ritku aby som pozrela hovienko.kolko x povie ze rychlo rychlo hovienko,bezi na zachod,sadne a nic.posediet nechce.takto denne aj 20x bezi na zachod,az nakoniec to vyleti z nej do nohaviciek 🤷‍♀️

zuba1987
30. máj 2021

@simona92101 fuha... ja som preto stopla odplienkovanie a skusime opat ked sa otepli

simona92101
autor
30. máj 2021

@zuba1987 nechcem sa vratit nazad k plienkam,plienku ma len na spanok.kupili sme nocnik aj podsedak na wc s Labkovou patrolou a tesi sa ked moze ist splachnut alebo vyliat nocnik.zase ju mylit s plienkou nechcem ked sa pyta cikat.len na kakanie musim poriesit.

simca06022011
30. máj 2021

Ako ja som na MK čítala o tom harmancekovom čaji, ale teda napr. Ja viem ze je na zápal, hnačky... Ja by som ho nedavala a už vôbec nie cely deň. Vlazna voda, jablkovu stavu aj s drenou, fresh.. Pomaranče. To ze jej ide kakat a proste ona neobsedi na WC a potom sa vykaka do nohavičiek, tak ja by som pokusy so stravou nerobila. Na čo? Problém je proste sadnúť na wc a kakat. Treba skúsiť ju tam udržať. Takto celý deň myslí na kakanie, beha za tebou s tým.

zuba1987
30. máj 2021

@simona92101 nas sa este moc nepytal ale prestal kakat... skusim v lete, uvidim

stanislavicenka
30. máj 2021

@simona92101 toto uz nie je o kolkej vypradznovani, ako takom, ale o strachu. Moj syn, a my s nim sme si zazili toto iste. Bol to psychicky Blok, strach z kakania.

simona92101
autor
30. máj 2021

@simca06022011 nam harmancekovy caj odporucala pediatricka aj na gastro vysetreni ze riedi stolicu,na hnacku urcite nieje.uzivala ho ako babatko ked mala tuhe stolice,zarabali sme don UM a pomahal.citrusy nemoze jest,vysype sa po nich.jej ide kakat az po kolkych dnoch ked ma v sebe vsetko mozne na potlacenie a zriedenie stolice.ked bola chora,mala tuhsiu stolicu z liekov,a asi jej to podrazdilo konecnik,a ma teraz blok.

ninka2018
4. jún 2021

@simona92101 mame to.iste uzpolroka dnes som.kupila sirup symbiolac vraj to chvalia mamicky