Kyslo zapáchajúca stolica trojmesačného syna

rencika8
4. aug 2014

Prosím poradťe.Mám troj mesčného syna ktorý je plne kojený a už niekoľko dní pozorujem že keď sa vykaká tak tá stolica je väčšinou redšia a kyslo zapácha. Neviete čo to môže byť? Máme už dlho problém s kolikami,nepomáhajú nám už ani žiadne lvapky,cvičenie s nožičkami,teplé obklady na bruško ani krém pupík tak ma napadlo či to nemá súvis s týmto...

aristka
4. aug 2014

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s... tu je celkom dobre písané o stolici dojč.drobčeka a ak sa ti čokoľvek nezdá kontaktuj dr .máš prac. týždeň takže treba zdvihnúť len telefón....

rencika8
autor
4. aug 2014

@aristka dnes som poprosila priateľa aby tam zavolal kedže ja neviem kde mi hlava stojí a on tam aj volal ale vraj sa zabudol opýtať

mita9
4. aug 2014

@rencika8 a co sa potom pytal 😀 😀 😀

rencika8
autor
4. aug 2014

@mita9 malý mal 3dni teploty brali mu vzorku moču a dnes mali byť výsledky tak len to

demo
4. aug 2014

@rencika8 to môže súvisieť práve s tými teplotami alebo možno už zuby. Skús týždeň nejestvuje nič mliečne (jogurty, mlieko, lízingu, syry atď.). Všetko čo popisujes vrátane tých kolík často spôsobuje kravské mlieko. Ak to pomôže, ozvi sa mi, mám s tým skusenosti.

demo
4. aug 2014

@rencika8 automaticky sa mi poprepisovali slova ale aj tak sa dá vyrozumiet čo som písala 🙂

mita9
4. aug 2014

Pokial je cisto kojeny malo by to byt v poriadku. Moj syn mava tiez kyslo zapachajucu stolicu. Aj mu brala vyter a bol ok

hanelka1
4. aug 2014

u cisto kojeneho babatka je kyslo pachnuca, zlta, riedka stolica uplne normalna, niektore deti kakaju do kazdej plienky, ine raz za 7-10 dni.pokial neteplotuje a doslova ho nepodlieva, podla mna sa nic nedeje.

rencika8
autor
5. aug 2014

@demo čo sa týka tých teplot boli sme s malým u dr.najskor nás poslali na krčné lebo bolo podozrenie na zápal stredného ucha a to bolo ok.potom mu brali krv či nemá nejaký vnútorný zapal ,tiež ok a ešte sme mu brali moč a v tom tiež nič nenašly. Hrozne ma to trápi lebo takýto stav už trvá dva týždne stále sa krčí,plače nemám mu ako pomocť tatj ma napadlo či to nemožesúvisieť stou stolicou. A tie teploty čo mal to bola vraj tzv.šiesta choroba,teploty už nemá no bruško ho trápi stále ☹

demo
5. aug 2014

@rencika8 určite vysadiť zo stravy to mlieko. Môjmu synovi toto presne sposobovala alergia na mliečne bielkoviny. Vysadiť ho na tyzde úplne vo všetkých formách a uvidíš. Je pravdepodobne ze to prejde. Alergia na bielkoviny KM je veľmi častá a hlavne dočasná. Laboratórne testy krvné ju bohužiaľ často neukazu, pretože protilatky sa nevyskytujú iba v krvi. Daj vediet o pár dní, či sa to zlepšilo. Nemusí to byť problém tvojho syna, ale.za skúšku nič nedáš a môže mu to pomôcť.

rencika8
autor
5. aug 2014

@demo určite skúsim a dám vedieť. Dakujem veľmi pekne

demo
5. aug 2014

@rencika8 kyslasto zapachajuca stolica je inak u kojenych deti normálna. Len by nemala byť vyložene tekuta. Koliky sú tiež normálne, lebo tráviaci trakt ešte nie je vyvinutý. Môže to odozniet samo,travenenie sa zlepší a dozreje. Ale môže to byť tým kravskym mliekom a v tom prípade je dobré podchytiť to čo najskôr.