Kvapky Pamycon neboli 30 hodín v chladničke

desgaire
30. apr 2023

ahojte mame tu daku farmaceutku? 🙂 deti maju zapalene ocka, maju uzivat pamycon ale boli sme na navsteve aj sme tam prespali a zabudla som ich cely cas dat do chladnicky... nejakych 30 hodin neboli v chladnicke, mozem ich este detom dat do oci? dakujem 🙂

diaalex
30. apr 2023

@desgaire pamycon do očí? My to dávame do nosa.

nikaeli
30. apr 2023

@diaalex dáva sa aj do očí, nedávno som si ho kvapkala na zápal spojiviek.
@desgaire krčný mi raz vravel, že vôbec nemusia byť v chladničke. Príjemnejšie sa kvapkajú, keď sú izbovej teploty.

zuzanaokasova
30. apr 2023

@diaalex do očí, ucha aj do nosa

danieli
30. apr 2023

Nam vzdy vravel krcny, ze polhodinku pred kvapkanim vyberte nech nie su ladove, no a ked to spocitas denne 5x a aplikujes 5-7 dni tak su mimo chladnicky dost dlho a teplota si lieta hore dole

diaalex
30. apr 2023

@zuzanaokasova to som nevedela, myslela som, že len do nosa 🤦🏻‍♀️

zuzanaokasova
30. apr 2023

@diaalex univerzálne antibiotiká... tiež som nevedela, až som leták čítala...

luxus10
30. apr 2023

oni su aj do ucha,,, ja ich nedavam do chladnicky vobec, neznasam ladove, a zda sa mi, ze su zo dna na den ucinnejsie...🙂 nic sa im nestane, a ani cloveku...

luliu
30. apr 2023

@luxus10
@nikaeli musia byť v chladničke, stačí si prečítať príbalový letak, to, že ich tam vy nemáte, neznamená, že je to OK

luxus10
30. apr 2023

@luliu vieme citat, je to moje rozhodnutie a aj moja skusenost...

luliu
30. apr 2023

@luxus10 ale nemôžeš napísať, že nič sa im nestane, to, že máš taký pocit, fajn, ale .....

luxus10
30. apr 2023

@luliu mozem napisat co chcem, a ty ako vies, co sa mojim stalo ci nestalo, su moje, nenutim ich tebe...boze sa nezblazni...

luxus10
30. apr 2023

a este dodam, autorka ma svoju hlavu, a rozhodne sa podla seba co urobi, ci neurobi...

luliu
30. apr 2023

@luxus10 to čo ty robíš v svojej domácnosti, je tvoja vec, používaj Pamycon aj pol roka a maj ho položený na linke, je mi to fuk, ale tu niekomu radis a sprostosti. To, že sú v chlade má nejaký význam, nepíšu to tam len tak.

nikaeli
30. apr 2023

@luliu myslís, že ten doktor, ktorý mi to povedal, vie o tom menej ako my?

luliu
30. apr 2023

@nikaeli a ja mám skúsenosť s viacerými lekármi inú, dokonca predpísali kvapky nanovo keď boli deň mimo a predpokladám, že výrobca vie najviac, keďze liek vyrába a vie ako sa má s ním manipulovať