Kvalitný rybí olej na podporu reči 4-ročného dieťaťa

18. dec 2023

Prosím poraďte kvalitný rybí olej na podporu reči u 4 ročnej.na cene nezáleží

lenkaaninka
18. dec 2023

Teraz som to tiež riešila recenzia vs zložky mollers pomaranč ..ale nakoniec som kúpila dr Max rybičky pomaranč oni smrdia ale sú pomarančove sladké bála som sa že ten olej nevypije ževraj keď sa dá do pomarančového džúsu nieje cítiť.

proximaa
18. dec 2023

My mame mollers, jedavame rybicky, takze mozno aj kvoli tomu vobec chut nevadila. Tie cukriky vselijake maju kopu naozaj zbytocnych prisad, tie som nechcela davat. Cisty olej mozes napr.aj do polievky dat alebo do kase zamiesat

thereisabear
18. dec 2023

Rosita, Blue ice, Nordic naturals, niekto je spokojný aj so Zinzino.

luckajozko21
18. dec 2023

rosita kapsule, na lyzicke by sme to veru nezvladli.

domiklik
18. dec 2023

Toto reálne aj niekomu pomohlo?

nevenka
18. dec 2023

Ja davam vsetkym detom z tejto znacky:
https://www.nutraceutica.sk/sk/produkty/omega-3...
Ale na rozvoj reci som to nedavala, ale kvoli inym benefitom.

pralinka25
18. dec 2023

@domiklik tak rybi olej sa daval detom od nepamati. nasi maju cez 70 rokov a ako deti ho uzivali povinne tiez.

mtn112233
19. dec 2023

Ja dávam Equazen olej

elizita
19. dec 2023

@pralinka25 myslím že tu bolo skôr na zamyslenie že na podporu reči. Nie len ako všeobecný vitamin

stanulienkat
19. dec 2023

@pralinka25 Áno rybí olej je veľmi zdravý, podporuje rozvoj mozgu a mnoho iných vecí, ale konkrétne na podporu reči? To už sú naozaj len marketingové ťahy. Aj keď rozvoj mozgu s tým súvisí...
Autorka skús značky ktoré ti tu baby radili, tie sú celkom známe. Od dr. Maxa by som nedávala vôbec nič a už vôbec nie akési želatínové sladké rybičky, ktorých obsah výživových hodnôt nikto negarantuje.

biibiana
19. dec 2023

@domiklik je to jedna z moznosti efektivne podporuje mozog a ked aj nebude mat uspech pri reci, tak ma množstvo dalsich benefitov. Staci si vygooglit omega3 mastne kyseliny. Vo vseobecnosti ich prijimame strasne malo a pritom su tak nesmierne dolezite pre kazdu jednu bunku. Necudo, ze v prímorských oblastiach kde jedavaju velke mnozstvo ryb nepoznaju ci uz rakovinu hrub.creva alebo kardiovaskularne ochorenia a ine pliagy ktore su sposobene zivotospravou.

veverickav
19. dec 2023

Absolutna topka na trhu je olej od firmy Zinzino, aj tu uz bolo viacero diskusii na to, jedna tusim priamo aj pre deticky na ADHD, aj ine diagnozy

pralinka25
19. dec 2023

@elizita @stanulienkat to som asi nejako prehliadla tu rec. ja som to vzdy brala tak ze na podporu rozvoja mozgu.

domiklik
19. dec 2023

@pralinka25 ale asi nie na rozvoj reči

domiklik
19. dec 2023

@biibiana ja poznám klasicke benefity rybieho oleja, len nejako som nepostrehla tu prepojenosť rybieho oleja a rozvoja reči

pralinka25
19. dec 2023

@domiklik hej ten rozvoj reci som prehliadla. myslela som ze vseobecne na rozvoj mozgu.

lusi89
17. feb 2024

@luckajozko21 kde kupujete rosita kapsule prosim? Uz dlhsie ho neviem zohnat a ine mi syn odmieta 😕

luckajozko21
17. feb 2024

@lusi89 riesim rovnaky problem. Vsade okrem oficialnej stranky vypredane a tam to zas vyjde draho :(

lusi89
20. feb 2024

@luckajozko21 podarilo sa mi zistit ze eshop terrapotheka cz by ho mala naskladnit koncom tyzdna 🙂