Kúpele pre trojročné stále zahlienené dieťa

nikolal
28. feb 2016

Ahojte, ktoré kúpele odporucate s 3- ročnou, keď je vkuse zahlienena? Pomohli vám kúpele?

janinah
28. feb 2016

more...za mňa Egejské

pribinak
28. feb 2016

Skoda penazi, chodte k moru, napr Grecke ostrovy, Turecko, Cyprus

katinka71
28. feb 2016

mojmu prospelo aj jadranske more bol nastaveny na liekoch na astmu ,vkuse zahlieneny 1,5 r teraz ma pokoj 2,5 r funguje bez liekov ,vobec nebyva chory

nikolal
autor
28. feb 2016

@katinka71 a kde konkrétne ste boli?

janula2511
28. feb 2016

Mi sme boli v lucivnej.odporucam

gabyvt
28. feb 2016

pomohli, jednoznačne Bardejovské.

nikolal
autor
28. feb 2016

@janula2511 aké ste mali problémy? Pomohlo?

bobik77
29. feb 2016

@nikolal Kúpele určite na zahlienenie nempomôžu. Tak ako píšu kočky, treba ísť k moru. Vyber sa na do Grécka dole nie na ostrovy, lebo tie sú drahé a potrebuješ aspoň tri týždne. Dole v Grécku ako je Sarti sú nádherné pieskové pláže a úplne lacné zájazdy, takže vieš ísť aj na tri týždne a nezrujnuje ťa to. Brat mal nábeh na astmu a mama tak s ním odišla do Grécka a prešlo, a dnes brácho hulí jednu za druhou 🙂. Bardejovské kúpele vždy boli pre žaludkárov, na dýchacie cesty sa dávali len Vysoké Tatry - Dolný Smokovec, Lučivná a pod., čiže ak sa rozhodneš tak určite tatry. Takže sa nedaj pomýliť, kúpele sú brutal drahé a za tie peniaze máš more. A ozaj viem o čom hovorím, bola som skoro vo všetkých kúpeľoch na SR, ale na dýchacie cesty nie sú ani jedne. Len teraz tak balamutia, aby si tam nahnali ľudí. Napr. Lúčky boli dlhé roky čisto len na ženské problémy a dnes už sú zrazu aj na kosti apod.

katinka71
29. feb 2016

@nikolal v chorvatsku na Istrii,Mali Losinj,Crkvenica a tento rok na Rab,v taliansku Lignano a nad Riminy

nikolal
autor
29. feb 2016

@katinka71 v cirkvenici bolo dobre?

nikolal
autor
29. feb 2016

@bobik77 a vies mi poradit, v ktorej oblasti bola tvoja mama?

katinka71
29. feb 2016

@nikolal tam sa nam velmi pacilo

pribinak
29. feb 2016

@nikolal ak býva tvoja dvera casto zahlienena, tak viac ako na Chorvátsko sa orientuj na Grécko, kvoli slanosti mora, do Jadranu steká príliš vela riek a ta koncentrácia potom klesá
Egejské more je v tomto smere kvalitnejšie

Mne toto radila imunologicka

nikolal
autor
29. feb 2016

@katinka71 kde to presne je? v ktorej casti chorvatska?

nikolal
autor
29. feb 2016

@pribinak vy ste skusili? pomohlo?

pribinak
29. feb 2016

@nikolal ano, preto odporucam

janula18
29. feb 2016

@nikolal našim celkom pomohlo ked sme kupili inhalator. A uplne vylučenie mlieka

zoe_a
29. feb 2016

My sme boli v Tatrach v Srobarovom ustave.nepomohlo.odvtedy chodime k moru.Grecko a parkrat do roka Tatry.A vysledok skvely.

katinka71
29. feb 2016

@nikolal Crikvenica je na severe v oblasti Kvaner

katinka71
29. feb 2016

@nikolal este ma napada nemate na okoli wellnes s bazenom so slanou vodou?

nikolal
autor
29. feb 2016

@janula18 a co inhalujete? aj prevnetivne?

nikolal
autor
29. feb 2016

@zoe_a a kde chodite do grecka?

zoe_a
29. feb 2016

@nikolal my na rhodos.inac odporucam preplachovat nosnu dutinu solnym roztokom a konvickou a inhalovat vincentku.a u nas dobre zaberaju homeopatika a cinska medicina.

janula18
29. feb 2016

@nikolal vincentku alebo morsku vodu. Ked začnú kašlať. Inak naši nemôžu vôbec mliečne výrobky lebo su hned zahlienení.

karkana
29. feb 2016

@nikolal určite skúste Crikvenicu,,boli sme aj na iných miestach ,,,ale všade je vzduch ako u nas na záhrade,,,,,,ale tu v Crikvenici-tam popri mori ked idem, hned cítim v hrdle soľ, v ten prvý den, potom to už nevnímam,,,tam je naj podnebie,,,more je všade super,,,ale toto podnebie neni inde ,,nám to aj domáci hovorili,,,že tam boli kúpele,,,,,,,,,,,,,,,,,pomáha to určite, nehovorím,že vylieči,,skúste 😉

bobik77
29. feb 2016

@nikolal Jasné. tu máš link na stránku http://dovolenka.edovolenky.sk/grecko/chalkidik...
Nebola cez túto cestovku ale v tejto oblasti. Ozaj sa tam dá za babku skvele ubytko zabeštelovať a v lete sa viete vystravovať z ovocia a lídl a tieto veci sú všade v zahraníčí. Takže sa dá v pohode aj bez stravy. Hore nejaká baba písala o Crikvenici.....Bola som trikrát ale ver mi že grécko a tá klíma sa nato nechytá určite. Ešte Cyprus, ale ten je už drahší.