Kúpele pre dieťa

4. nov 2023

Ktoré odporúčate?Lučivná,Horný Smokovec,Nimnica,Bardejov?

kacena4
4. nov 2023

nimnica nie je pre deti. vela zalezi ako daleko chcete cestovat. horny smokovec je super na dychacie cesty.

lejduska
4. nov 2023

S akou diagnozou? Práve to riešim,páči sa mi HS a lekarka odporúča Lucivnu

autor
4. nov 2023

@lejduska opakovane zápaly pľúc...aj nám odporúčajú Lucivnu....Horný Smokovec moc nechvália a ešte som čítala dobre recenzie na Bardejov tak neviem

lejduska
19. nov 2023

A ako, idete? Schválili vám? Ja ešte len idem riešiť žiadosť,u nás sú to zápaly priedusiek opakované a nábeh na astmu. V Lučivnej sme boli za rodinou ,páčilo sa nám 🙂

autor
20. nov 2023

@lejduska cez poisťovňu nám schválili a práve sme v Lucivnej

marlent
20. nov 2023

My chodíme do Smokovca...tento týždeň ideme tretí x.
Je to zaujímavé ale veľa detí prišlo do Smokovca práve z lucivnej a nechvalili ju craj v Smokovci je lepšie.
To máš asi ako so všetkým každému sadne niečo iné 🙂 ja osobne som s horným Smokovcom spokojná.
Syn bol aj v dolnom Smokovci a tam teda nikdy viac.

nikaeli
20. nov 2023

Dievčatá a môžeme ísť aj ako rodina - s tým, že by sme si všetko hradili? aj drobcovi samozrejme -> naša dr. nám odporúčanie nedá, lebo za 5 rokov bral 'iba' 3x atb, no nie je mesiac, aby nebol chorý. Už je predškolák a od septembra bol v škôlke až dva týždne 😞 Zvažujeme nejaký liečebný pobyt s terapiami pre syna.

marlent
20. nov 2023

@nikaeli návrh vypisuje odborný lekar-napr. Alergolog

nikaeli
20. nov 2023

@marlent tak to nepochodíme ani tam.. alergie sa mu nepotvrdili, napriek tomu je v sledovaní.. nechce mu dať nič na podporu inunity, že je normálne byť v škôlke chorý.. za posledný rok má za sebou infekčnú mononukleózu, zápal stredného ucha, hnisavú angínu, do toho na striedačku sopeľ s kašľom a teraz sme marodili vyše mesiaca s kiahňami.. bol v škôlke dva dni (!) a zase dva týždne doma.

Preto zvažujeme, že to nebudeme riešiť cez poisťovňu a lekárov, jednoducho by sme šli ako samoplatci. Potrebujeme ho dať dokopy, začíname s tým mať problém už aj v práci, sme naozaj neustále na OČR raz ja, raz manžel 🥺 dá sa to vôbec? ako chodia dôchodcovia 😉 (moji rodičia tak chodia - a za pobyt, aj terapie si platia).

marlent
20. nov 2023

@nikaeli v Smokovci sa dá určite.maju cenik pre samoplatcov aj na stránke. Myslím ze ani s počtom osôb nebude problém. Len to treba nahlásiť dopredu koľko vás bude.
🙂

nikaeli
20. nov 2023

@marlent ďakujem, pozriem si to 😉

mama93
11. feb 2024

A ako je to so sprievodom - jeden rodic s dietatom ? Kolko ste doplacali ?

autor
13. feb 2024

@mama93 my sme boli obaja rodičia tak sme platili na 21 dní 1680€ a mali sme aj dieťa do 3 rokov ale to bolo zadarmo....neviem koľko dopláca jeden rodič ale na ich stránke by sa to malo dať pozriet

autor
13. feb 2024

@mama93 pred pár rokmi to ale bolo cca 100€ a teraz mám pocit že na jedného sprievodcu to vyjde cca 700€