Krvavé nohavičky 13 ročnej dcéry. Čo to je?

mima75
23. mar 2013

Zdravím vás, mojej 13 ročnej dcére ktorá už rok v pohode menzesuje sa včera objavil na nohavičkách krvavý fľak......mysleli sme si že začal menzes - o týždeň skôr. ALe odvtedy má čistú vložku.....čiže menzes nemáme.....na nohavičkách bol len krvavý flak....čo to môže byť? predtým mala telesnú v škole....či sa aj neponatahovala....dakujem

luciannka83
23. mar 2013

Špinenie ako keď začína menzes môže byť vyvolaný aj fyzickou aktivitou hlavne ak sa namáhajú svaly brucha. Ja keď si dám že brutál tréning, tak tiež začnem trocha krvácať. Ide o oslabené vlásočnicové cievky, ktoré pri námahe začnú praskať. Ak by sa to opakovalo, tak treba zájsť na gyndu, mne na to doky dal ascorutin.

sisaha
23. mar 2013

nestresovala by som..babam v tomto veku chodi menzes ako sa mu zachce..Niekedy moze mat 21 dnovy, niekedy 25, niekedy 28, ale aj 35 dnovy...Niekedy moze uplne vynechat...Pokial nema nejake bolesti, nemuselo to znamenat vobec nic..

xlucia
23. mar 2013

nestresovat, je este mlada, moze sa to stat, ale urcite to treba poznacit do kalendara. ak by sa to opakovalo viac krat, alebo sa pridali bolesti, potom ist doktorovi

andrejka1983
23. mar 2013

možno sa mýlim ,čo dufam, lebo je mladá na to ale.. ...ale tak ak to nie je menzes, tak nemala prvý sex ...občas to zvykne zanechať krvavé škvrnky? ? 😕

alka221
23. mar 2013

myslim,ze to moze mat aj z fyzickej aktivity, ja tiez ked cvicim - makam,zvyknem mat nieco podobne. 😎 a jasne, ze v tomto veku to chodi kadejako este..
ale tiez ma napadlo to co @andrejka1983 .. nespytala si sa na tuto moznost?

silvuska267
23. mar 2013

Aho,ja si myslim,žeto mohol byť aj taky kratky menzes,jej telo ešte rastie.....a este by som sa ta chcela opytať ,ja mám 12 rocnu dcéru menzes dostala prvy krat v septembri takže neviem ako riešiť leto,bazény dovolenku....tvoja dcéra používa len vložky alebo jej davas aj tampony????dakujem velmi by si mi pomohla keby si mi odpísala ked chces kludne aj IP

miska743
1. máj 2013

mala vnutri dikina ani ti nic nepovedala a tu je to

zemruska
1. máj 2013

Pozor: Keďže toto je Otázka, každý môže odpovedať iba raz.nie telesna ale prve milovanie,nie menzes ale spinenie po poruseni panenskej blany.uz nieje mala dnes je ina doba dnes sa dievcata miluju prvykrat uz aj ako 12r uz to nieje ako pri nas v 16 prvy menzes prve milovanie takmer v 19...... ta doba je uz davno fuc

libka1
1. máj 2013

k teme sa vyjadrim len kratko, asi najlepsie poriesis cosi take s gynekologom, aj pri sporte moze prist o panenstvo...
k miske743 by som sa vedela vyjadrit dlhsie, ale nechce sa mi pouzit cely repertoar vulgarizmov co poznam, pridajte sem smajla co si odpluva prosim 🙄

mimi1127
1. máj 2013

môže to byť aj prechladnutie a zápal obličiek alebo niečo z gynekologického hľadiska, takže vyjadrí sa ti na 100% len doktorka 😉

timeastra
28. júl 2014

Dobrý deň, mám 18 rokov, svoj prvý sex som mala asi pred dvoma týždňami ale nekrvacala som. Deň na to som dostala menzes neviem či to bol následok sexu alebo normálny menzes. Ale O to nejde, cez víkend som bola na oslave A prehnala som to S alkoholom ráno som sa zobudila s celými krvavymi nohavičkami A menzes mám dostať až O 3 týždne a už som ani nekrvacala ďalší deň, jednoducho som mala len nohavičky celé od krvi a čo som robila alebo kde som bola si vôbec nepamätám A teraz mám strach že ma niekto zneužil alebo niečo ja neviem čo myslíte vy?