Krvácanie z nosa 2-ročnej dcéry

5. máj 2023

Ahojte, manžel bol s malou doma, ja som odbehla niekam, a cola mi že či už malej ušla niekedy krv z nosa, vravím že nie.. akurat som prišla domov a zisťujem teda čo a ako a vraví že už našiel s rukávom kde je skrvrnka asi 1cm. A že v nose už mala len zaschnute. Včera sa trosku buchla o kuchynskú linku, žiadne veľké plače ani nič, to sa stalo pred obedom včera.. potom s spálne hrala celé poobedie, vymyslala to iste aj dnes ráno, teraz zaspala, je od šiestej hore, nič zvláštne okrem tohoto som si nevšimla, ale stále rozmýšľam či zájsť k dr ? Čo poviete ? Veľmi sa o ňu bojím

klarissa25
5. máj 2023

Akože k dr kvôli čomu?? 🤦‍♀️

autor
5. máj 2023

@klarissa25 no, nech ju pozrie či jej niečo nie je, ešte sa nám to nestalo, že jej išla krv z nosa

anjelicek26
5. máj 2023

Co konkretne od toho lekara ocakavas? Ze mozno jej kvapka kvapka krvi z nosa? Jesus... ako chapem, ze je to prve dietatko a milujes ho a chces ho chranit, ale netreba zas ist do extremov...keby sa jej vali krv s nosa prudom a stane sa to opakovane, ano vtedy to treba riesit u lekara.

klarissa25
5. máj 2023

Z takýchto mamiciek musia mať lekári fakt radosť....každopádne keby sa jej krv pustala často, ôk jasne vyšetrenie je na mieste...ale túto určite nie

autor
5. máj 2023

A nemyslite že si mohla včera ublížiť ? To by sa jej asi pustila skôr však?

pribinak
5. máj 2023

Prosím tá, nebud hystericka.

januska12323
5. máj 2023

Nestresuj, poškrabala sa v nose čo s tým má Dr spraviť?

uskrnica
5. máj 2023

Jednoznacne ist k doktorovi kvoli tomuto nemusis. Aj nam sa to stalo raz za cas, nebolo to proste pravidlom, tak som sa neplasila zbytocne. Ved aj mne sa to takisto vie niekedy stat a nerobim z toho halo. Je to normalne, moze to byt tlakom, proste hocicim. Ak by sa to opakovalo a slo jej to fakt prudom, tak prosim, ale z tohto si nerob velku hlavu.

autor
5. máj 2023

@uskrnica ďakujem pekne za milú odpoved 🙂

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz