Krvácanie z konečníka u syna

mamusa34
8. apr 2021

Ahojte u syna som si všimla že máva fľaky na pyžame akoby zasusenu krv a zle utrete po stolici..je to chlapec ..Nesťažoval sa na nič ani že by ho niečo bolelo. Teraz som pozrela a má bledu krv na zadku . Chcela som kúpiť nechtikovu masť alebo mám ísť radšej s ním.k doktorovi?

laura_222
8. apr 2021

@mamusa34 kolko ma rokov? Mozu to byt aj hemeroidy alebo trhlinka na konecniku. Isla by som k pediatrovi nech to pozrie

danieli
8. apr 2021

Odsledovat, kedy sa objavi krv, ci samovolne, ci po utreti, ci pri tvrdej stolici a nasledne smer lekar odkonzultovat.

betulinka1
8. apr 2021

@mamusa34 v lekárni kúpiš samotesty na krv v stolici. Vyskúšaj najprv tie alebo odnesie stolicu k dr. Mohol mať len tvrdšie hovienko.

kittykat22
8. apr 2021

syn mal tiez - z tvrdsej stolice. Natrela som bepanthenom a bolo po probleme. Sanca ze by tvoj syn mal rakovinu hrubeho creva ja 0 bodov.

mamusa34
autor
8. apr 2021

@laura_222 14rokov

yesno22
8. apr 2021

Treba odsledovať. Moja dcérka to mávala, keď mala tvrdú stolicu. Používala som Unigel krém. Dávame už lepší pozor na stravu a hlavne pitný režim. Krv bola vždy čerstvá - červená. Ak jej nie je veľa, nič sa nedeje. Ak je tmavá, alebo je jej veľa, prípadne často , riešila by som to s lekárom.

mamusa34
autor
8. apr 2021

@yesno22 dobre ,budem sledovat ..keď on sa aj zle utrie chlapci ..🤦

laura_222
8. apr 2021

@mamusa34 mala tíez mala ale len po tvrdej stolici po utreti. Pediatricka ju pozrela a mala mini trhlinku kazala nam kupat v repiku natierat imazolom po kazdej stolici umyt zadok a zaklad upravit stravu. Vela vlakniny a tekutin nech nie je stolica tvrda.