Krv v stolici u 4ročného dievčatka

evitka83
22. nov 2018

Kocky, moja dcera ma treti den jasnocervenu krv v stolici. Doteraz som tomu neprikladals vahu, myslela som, ze cervene zo stravy, dnes to tak uz nevyzera. Zajtra nesiem vzorku lekarke. Len ma zaujima, ak uz mal niekto podobnu skusenost. Dieta ma standardne stolicu raz denne, Skr makksej konzistencie. Nestazuje sa na bolesti ani bruska, ani pri po stolici, ani teplotu nema. Nema znamky hemoroidov. Keby mala praskutu cievku, tak ju to boli...tak neviem 😕

janinah
22. nov 2018

nielen vzorku,ale aj dieťa ber so sebou ,treba ju poriadne vyšetriť a príp. aj na chirurgii

nini1010
22. nov 2018

Treti den krv v stolici nie je sranda.hned by som s nou sla k dr.

3009
22. nov 2018

@evitka83 krv v stolici môže byť veľa a vážnych zdravotných problémov - od hemoroidov, po začínajúci zápal hrubého čreva, prasknutý vred až po ešte závažnejšie problémy. Ja neviem načo čakáš.

rose1111
22. nov 2018

Aj moja mala to mala ako 2 rocna....a trvalo to asi 2 mesiace...mala vtedy ale tvrdu stolicu 3 dni...a mala praskunutu zilku..
Zalezi kde ma tu krv...ked ma po celom hovienku a aj vo vnutri...vacsinou to su alergie na laktozu napriklad..ked su len na konci hovienka..vacsinou je problem s konecnikom.ako mala napr.moja mala.
Jednoznacne navstivit lekara

alenka551
23. nov 2018

och ako ja nemozem citat uz len to, ze ju tam ma 3 den a ty si este s nou u doktorky nebola. preboha ako neviem, na co cakas