Krv v stolici u 10m dieťaťa

kobelka
30. jún 2018

Ahojte moj syn (10 mesiacov) ma uz 5 den teploty vzdy nad 38 a prve dva dni mal hnacky a teraz uz len stolicu v ktorej ma krv. Lekarka mu zobrala vyter ale na vysledky mame cakat skoro tyzden. Ak niaka mamicka vie co to moze byt a mala s tym to skusenost budem rada lebo som nervozna co mu je. Dakujem

danajahotkova
30. jún 2018

Na pohotovosť by som šla, krv v stolici nie je dobrá. Akej farby je tá krv? Tmavá či bledá?

kobelka
autor
30. jún 2018

@danajahotkova ja neviem ono to je v tej stolici take utlacane. Aka farba je zla?

blanka1011
30. jún 2018

@kobelka Ahoj moja tiež mala raz teploty a hnačku a potom mala krv v stolici...nepíšeš koľko stolic ma za deň doktor mi vysvetlil že črevo je podráždene a naozaj to prešlo možno daka viroza ale aj ja som bola nervozna z toho....nech to skoro pominie a treba dať pozor,aby sa nedehydratoval...teda dostacne pil nech to rychlo prejde skoré uzdravenie

kobelka
autor
30. jún 2018

@blanka1011 dakujeme. Stolice tak tri styri za den napriklad dvoch ma krv v tej tretej nie. A tak sa to strieda. Cajik pije stale v tom to nemame problem.

danajahotkova
30. jún 2018

No zlé by bolo keby je tmavá, to by znamenalo, že je proste z čreva zvnútra a keby bola bledá tak by to znamenalo, že je to krv niekde z oblasti konečníka a to býva väčšinou takto z podráždenia, neviem no, ja byť tebou idem aspoň zajtra ráno na pohotovosť

milus777
30. jún 2018

Syn mojej sestry mal nedavno to iste. Mal vtedy asi 6 mesiacov. Mal hnacky a krv v stolici. Dr je povedala ze to asi nebude nic vazne dala probiotika zobrala vyter. Neverila jej ze tej krvi tam ma strasne vela. Az raz jej doniesla tu krvavu plienku a dr sa zhrozila tak hned na gastro tam robili sono aj odber. Vysledky vsetki oki. A nakoniec z vyteru vysiel nejaky bacil v creve. Vybral atb a vsetko oki. Takze klud pockaj na vysledky vyteru a uvidis. Ja ked som videla tu plienku tak som sa az zlakla. Vodnata stolica a kopa krvi.a nebolo to nic vazne.... A dr na gastro jej povedala ze u tak malych deti ta krv vecsinou nieje nic vazne. Bud bacil v creve alebo alergia na laktozu.... Drzim palce urcite to bude v poriadku

martina9999
30. jún 2018

Je to agresivnejsie ked je krv moj tak mal cakali sme tiez vtedy na rozbor a bol to bavil campilobakter ci ako sa volal z masa..dali antb ale kym prisli vysledky bolo po hnackach bol kojeny a porazili sme to bez antb

mijunik
30. jún 2018

@martina9999 kedy mal Tvoj malý toho campilobaktera? Aj môj manžel to mal, pred takmer tromi rokmi. Riadna potvora, tá baktéria. Manžel si užil... 😁