Krútenie hlávkou nie nie

mama321
15. mar 2019

Zdravím maminky, prosím vás idem si po radu, dcéra bude mať čoskoro 6 mesiacov... pár dní dozadu začala keď ležká robiť hlávkou nie nie - proste nou kruti rýchlo, ako keby robila nie nie, vsimla som si, že to asi zrejme robí keď je unavá... neviem či sa mám obávať, či je to v poriadku... keď jej poviem no no ked to robi tak s usmevom prestane a za chvilku to zacne robit zas... takto to spraví par krat a potom prestane, po prípade zaspinka...tak som sa chcela spytat ci to nahodou nerobia aj vasi drobci.... vdaka za info

mimka11111
15. mar 2019

@mama321 ahoj,robí ...asi od 7.mesiacov doteraz,teraz k tomu akurát už pridal aj slovo "nie"...má 2.roky 😆😆😆

diewcatqoo
15. mar 2019

@mama321 ahoj, podla mna je to len obdobie. Zistila, ze vie krutit hlavou a ze ty na to reagujes, tak to naschval robi. Mozno ked si to prestanes vsimat, nebude to robit.
Moj syn mal tiez kadejake obdobia, podla toho, ako zistoval, co sa s ktorou castou tela da robit. Tiez krútil hlavou, tlieskal, dupal a skakal v postielke, zmurkal... vzdy zabralo, ak sme si to prestali vsimat. Ked mu na to par dni nikto nic nepovedal, prestal a tym.

mama321
autor
15. mar 2019

ďakujem vám za odpovede 🙂

bagre
15. mar 2019

Aj moje deti to robili /2 zo 4 🙂 / , najmenší to používa ako nesúhlas doteraz. aspoň sa vieme dohodnúť...

malinajahoda
15. mar 2019

@mama321 moja dcérka - 1 rok to robí takisto 🙂

barrborka
15. mar 2019

@malinajahoda syn bio 20,korigo 17 m tiez robi

malinajahoda
15. mar 2019

@barrborka ja myslím, že viac detí krúti hlavičkou 🙂

evalin88
15. mar 2019

V tom veku uz asi vie ked sa jej nieco nepaci.. moj maly to robi ked uz nechce jest ma 1 rok. Ked ho krmim zacne mykat hlavou a koniec

malinajahoda
15. mar 2019

@evalin88 presne 👍