Kraniosakrálna terapia u bábätka s torticollis

26. máj 2021

Ahojte, mate skusenost s liecbou torticollis u babatka kraniosakralnou terapiou? Mame odporucanu vojtovu metodu, ale uprimne radsej by som sla metodou pri ktorej by moj chlapcek 2 mesacny neplakal. A nasla som na nete, ze tato kraniosakralna terapia pomoze aj na torticollis. Bol niekto s babatkom na tejto terapii?

andreatytler
27. máj 2021

Neviem ci na torticollis funuje kraniosakralna terapia ale poradim skusit osteopatiu. Nasa osteopatka robi tiez kraniosakralnu terapiu... takze to bude nieco pribuzne.
Ja zijem v Kanade kde je osteopatia velmi bezna pre babatka a na Slovensku sa to uz tiez rozbieha. Pocula som velmi dobre recenzie na jednu pani na vychode Slovenska, kam chodili mamicky z tohot fora. Ak chces, pohladam na nu kontakt.
A presne... pri osteopatii je dolezite aby dieta neplakalo, aby malo z cvicenia pozitivny zazitok... alebo aspon nie negativny. Nas syn cvicil vela na rozne problemy a plakal len velmi malo.

emamonika
14. júl 2021

Ahoj aj my mame torticollis a chystáme sa tiež na kraniosakralnu terapiu, vy už ste začali? Ako sa máte? Pomaha ?