Kožný problém u synčeka

radovanaa
16. máj 2023

Prosím vás vie mi niekto poradiť čo by to mohlo byť? Zajtra idem s malým k doktorke ale pre pokoj v duši by som chcela vedieť čo to je , možno ho to aj boli 😒 prosím vám ak má niektorá s týmto skúsenosti tak budem vďačná za komentár ďakujem

marcellka32
16. máj 2023

Nemastila by som to ničím, skús len púder a vetrať to...

luccija
16. máj 2023

@radovanaa s tým by som išla aj na detskú pohotovosť je to skarede

anjelicek26
16. máj 2023

Podla mna stafylokok/streptokok na pokozke a antibiotika bude treba, ano smer pohotovost, ak ma uz pediatricka zavrete, aj ked ta tam sprdnu, ze ste mali byt na koznom ako urgent alebo u pediny doobeda, ale to je uz jedno.

1mata
16. máj 2023

@radovanaa nečakaj do zajtra. Pre pokoj v duši choďte na pohotovosť. Dajte vedieť čo to je

hendikep
16. máj 2023

@radovanaa ved si tu davala fotku uz 27. marca , nie som matka co chodi so vsetkym k dr., prave naopak ale uz si tam fakt mala byt ked sa to takto zhorsuje.. to samo nezmizne, drzim prst

ankare
16. máj 2023

@radovanaa chod s dieťatkom na pohotovosť,je to škaredé. Držím palce!

galganka
16. máj 2023

28. Marca ti lekárka čo povedala? Či to "zajtra idem k doktorke" je len pro forma záverečná veta?

nika11103
16. máj 2023

Juuuuj utekaj s ním prosím hneď , veď to ho môže aj bolieť , neviem z ktorého mesta si ale chod radšej

panonia
16. máj 2023

Fuha veď to musí bolieť...byť na pohotovosti neodpustila by som si nejaku poznámku.

veronikaszabova
16. máj 2023

@radovanaa chudatko malinke 😢🥺 preco si to nechala zajst do takych rozmerov.?????

svokrinjazykmonika
16. máj 2023

@radovanaa preboha chúďa, to akože doteraz nebolo? Zo dňa na deň, hej? 🤨

svokrinjazykmonika
16. máj 2023

@milanemila neuveriteľné. 🤷

marcellka32
16. máj 2023

Musí ho to bolieť, prečo to neriešis s lekármi? Načo čakáš doma? Choď hneď teraz na pohotovosť

simca06022011
16. máj 2023

tazko verit ze sa vypytujes na konovy, ved uz si s tym davno mala byt u lekara, ja by som letela na pohotovost okamzite. Ale to ta hned sfuknu lekari, to cakaj rovno, preco si s tym tolko doma... ved malemu dietatu ked sa nieco objavi, okamzite sa to riesi...

mistymay33
16. máj 2023

Boze zenska! S tym so mala byt davno u lekara! Ja ked citam, “zajtra idem k lekarovi” tak sa mi nozik otvara. Niektore su tu take osprostene, ze namiesto navstevy lekara vypisuju na kona a na rady mamiciek ktore vedia o pediatriii prd, tak deti mastia roznymi bio eko raw mastami alebo ich utieraju ocikanou plienkou a cakaju zazraky, kym to dieta sa trapi.

jesenzima
16. máj 2023

Toto ho na 100% boli, a nechápem, ako môžeš nechať svoje dieťa trápiť, už si mala byť dávno u doktorky, toto nemá zo dňa na deň..hrozne matky, niektoré zeny ...

radovanaa
autor
16. máj 2023

@hendikep áno lenže s tým som už bola a dávali mu masticky zmizlo mu to a teraz to ma zase a ešte horšie

katarinka89
16. máj 2023

radovanaa

katarinka89
16. máj 2023

@katarinka89 je to škaredé, zaparene

katarinka89
16. máj 2023

@radovanaa nemá sopliky? Všimla som si,že moje deti to mávajú na ritke, keď sú choré, ale nie až tak škaredé

radovanaa
autor
16. máj 2023

@radovanaa prosím vás nebuďte hnusne , nič neviete viete iba to čo tu napíšem, toto tu sa rieši už dlho a ten príspevok z 28 marca prosím pekne samozrejme ze som to nenechala tak a šla som s nim vtedy k lekárke bola som s nim už 2x na pohotovosti aj ku kožnej čo ste také hnusne ved je to moje dieťa myslíte si že som šťastná keď toto vidím? Proste vždy mu dajú len nejakú mastičku prejde to a o dva tri dni sa to zase objaví brali mu už aj krv no nič nezistili . Som zúfalá myslela som ze niekto by mi mohol poradiť pretože už som skúšala všetko a vy naopak ešte tu nadávate aká som ja matka a nwm čo ešte.

mistymay33
16. máj 2023

@radovanaa prepač, možno sme reagovali neadekvátne. Keby si napísala, že si s ním už bola viac krát u lekara a bez vysledku, ale ty si napísala "zajtra idem k lekárovi, ale pre pokoj duše sa pytam aj tu", z toho vyplynulo, že si u lekára ešte nebola.

radovanaa
autor
16. máj 2023

@mistymay33 z toho zúfalstva už ani neviem čo píšem, pred chvíľkou sme prišli z pohotovosti a myslíš že mi pomohli ? Ukázala som im aké mam mastičky a vraj nech mu to mastim a zajtra nech navštívim pediatra . Takže tak už snáď pochopíš prečo som pytala radu odtiaľto pretože dobre viem čo ma zajtra čaká u pediatra ( zase to isté) . Svojho syna milujem nadovšetko strašne dlho som na neho čakala, 4x som potratila a konečne na 5krat sa to podarilo . Pre mňa je on celú môj svet moje vysnívané bábätko takže prosím vás už mi nikdy nepíšte že som osprostena a že mu nezáleží na synovi keď ho nechávam takto trpieť pretože aj vy ste matka a dobre viete že trpíme 2x horšie keď vidíme svoje deti v takomto stave a nemôžeme im pomôcť. Ďakujem

nevenka
16. máj 2023

@radovanaa ake masticky? Daj fotku, cim to mas mastit...

svokrinjazykmonika
16. máj 2023

@radovanaa ja sa ti tiež ospravedlňujem.

mistymay33
16. máj 2023

@radovanaa ešte raz sa ospravedlnujem. Velmi ti budem držať palce, aby tvojmu dieťatku konečne pomohi.

simca06022011
16. máj 2023

a kozna brala aj nejaky ster alebo nieco? nemoze to mat aj nejaku kontaktnu alergiu... ? mozno naozaj atb bude treba... ak to neprechadza a opakuje sa, nevahaj ist za inymi lekarmi, ku koznej ziadne listky nepotrebujes vymenne... ja sama riesim jeden prblem s dcerou, 4 doktorky, ze to nic banalizovali strasne a nic to nie je a slepa som, to je akne a fakt hluposti a teraz nakoniec sme nasli dalsiu , pozrela sa, a histologia a riesit sa ide.. dufam, ze nic vazne nakoniec to nebude

tinkavvv
16. máj 2023

@radovanaa toto ries s koznou a nie pediatrickou. Nepotrebujes vymenny listok.

radovanaa
autor
16. máj 2023

@simca06022011 áno už sa nemôžem dočkať rána a skúsim ešte nejakú inú kožnu a predchádzajúca brala iba krv , a držím palce aj tebe s dcérkou