Kožné problémy, v čom mám prať?

otavova
27. júl 2019

Dobry den poradite prosim?dcerka mava vyrazky na zadocku,kozna lekarka nam dala kremy a masticky,no zakazala nam prat veci v praskom ci gelom,proste snicim ,,poradte mi s cim mam vlastne dcerke dat vyprat veci,kedze pochybujem ze s mydlom pojdu flaky a podobne dole😕ma 4rocky,,dakujem pekne

yvush
27. júl 2019

@otavova veľa dobrých info je na netoxickadomacnost.cz

rainbow82
27. júl 2019

Nám poradila non-bio gél a trošku octu na miesto aviváže

jankapepe
27. júl 2019

@otavova ak má vyrážky iba na zadočku tak je hlúposť aby to bolo z pracieho prášku či aviváže! To by mala vyrážky aj na iných častiach tela!
Koľko má rokov?
Kto ju utiera po cikani kakani?
Čím jej to natierate?
Problémy s trávením nemá?

hettinka
27. júl 2019

Spodné prádlo zehlis?

Prádlo by som prala v detskej lovele, 2 cykly plakania bez avivaze. Prádlo kupuj len cistu bavlnu, Napr v Slovenka.

janinah
27. júl 2019

mydlove vločky

pribinak
27. júl 2019

Ako pise
@janinah skus mydlove vločky. Su skvele pre alergikov a exematikov. Mozes nastaviť aj dve plakania
Urcite nie avivaz. Je to zbytočná chémia a nic viac. V dm-ke je dostať rada výrobkov frost, tie su tiez dobre znášane exematikmi

janage
28. júl 2019

@otavova ahoj moje mali tazky ekzem a prala som a periem v dm prasku detskom co ma atest od komory alergikov je ze pre nich vhodny. Komu som poradila boli spokojni. Ja ho pouzivam uz roky. Vo vlockach som prala tiez ale silnejsie skvrny mi nevypralo. Akurat ti poradim figel aby si ich nemusela rozpustat pred pranim a tak pridavat do pracky, davala som potrebnu davku do hustej sietky na pranie a supla rovno k pradlu. Miesto avivaze trosicka octu.

janage
28. júl 2019

@otavova https://www.mojadm.sk/denkmit-univerzalny-praci... ten zeleny obdlznik hore je znacka tej komory