Koža na palčekoch

8. jún 2023

Syn bude mať dva roky a teraz sa mu takéto spravilo na nohách na palčekoch aj minulý rok keď začalo teplo to mal také suché ako stvrdnutu kožu starú , topánky nosíme protetiku papucky raky nožičku ma normálnu takže nemyslím že to ma z topánok . Doktorke sa dostaneme až v pondelok nemáte skúsenosť s takým problémom ?

autor
8. jún 2023

A na topánočky malé nenosí na každých ma voľne 1 cm

anavixy
8. jún 2023

A na sirku su ake? Ma nadmerok aj na sirku? Toto vyzera naozaj ako z topanok, spotena nozka a zle sadnuca topanka, nie je to mozne? Nejdu mu prsty do vejarika?

evkamotka
9. jún 2023

Topanky. Nosi zaoblenu spicku, no nohu nema najdlhšiu v strede chodila ale na kraji kde je palec. Lenze tam sa topanka zaobluje, zuzuje. Kupila by som mu barefooty, nech ma topanky s takym tvarom, aky ma realne aj jeho noha

autor
9. jún 2023

Dobrý večer , @anavixi veru nadmerok na šírku nemá myslela som že topánočky majú byt pevne a to som teda naozaj nevedela že ma byt priestor aj tam a celý deň som rozmýšľala že asi prejdeme na barefooty
@evkamotka budete mať pravdu, poslala som dnes doktorke fotky meilom a kázala umyť repikom a natierať framikoin že ak do týždňa neprejde mame prísť a pošle nas na chirurgiu
Zajtra doobeda pôjdeme kúpiť tie topánočky , aké by ste mi odporučili papuče ? Či nechať si poradiť v predajni ?

evkamotka
10. jún 2023

Odkial si? Barefootova obuv sa kupuje podla rozmerov nohy, jedny su na sikoru, ine na uzku, dalsie na nohu s dominantnym palcom, dalsie na vysoky ci nizky priehlavok. Vyber je kombinaciou mnohych rozmerov nohy, aby ju nijako neutlacali a nerobili napr aj na palcoch takuto šarapatu. Na fb pozri Šťastné nôžky a podla mesta si vyhladaj najlizsiu bf predajnu