Kombinácia žltý Trifed a Stoptussin

16. dec 2022

Ahojte dnes som bola s dcérou 2,5r u doktorky. Má strašne suchý kašeľ taký piskavy až. Včera a predvčerom som dávala stoptusin. Lekárka nám dnes predpísala žltý trifed a zabudla som sa opýtať či dávať aj stoptusin alebo sa nesmie kombinovať? Prosím poradíte mi skúsenejšie maminky alebo nejaká pani sestrička, či doktorka? Trifed máme prvý krát. Ďakujem pekne.

katkaseiner
16. dec 2022

pripnem sa... ja som davala aerius a stoptussin, ale ked sme presli na trifed tak mi stopli len aerius, ale stoptussin nie... tak len chcem vediet ci sme dobre robili...
pokial viem trifed je antihistaminikum, cize davala by som stoptussin... ale budem rada ak to niekto potvrdi

klarissa25
16. dec 2022

Mame teraz tuto kombináciu

vojkri
16. dec 2022

Moze sa - zeleny trifed je aj na kasel ale zlty je antihistaminikum ten nie je na kasel. Isto sa moze

p.j.jacky
16. dec 2022

Ja dávam žltý trifed 3x denne a v noci keď malú dusil suchý kašeľ dala som stoptusin .

autor
16. dec 2022

Ďakujem ste velmi zlaté 🥰

minarova22
16. dec 2022

Mne doktorka povedala, ze žltý je na soplik 🙂

slavomira236
16. dec 2022

Zty trifed je na suchý kasel

euka210
16. dec 2022

Ja viem tiez tak, ze zeleny je na vlhky kasel a zlty na suchy. A kedze trifed je silnejsi, tak stoptusin by som nedavala...len vo velmi nutnom pripade aj to s odstupom od trifetu par hodin.