Koloidné striebro pre 7-ročného

meriene
18. jún 2022

Ahojte
Dostalo sa mi ,, cerstveho,, koloidneho striebra.. Mozete mi pls poradit ako ho pouzivate hlavne co sa deti tyka ? Ake mate skusenosti ?
Maly ma casto upchaty nos, casto kasle ( samozrejme riesim vselico s doktormi, ale chcem vyskusat aj toto )
Poprosim rady , tipy ako sa vyuziva .. ? aj pre deti, aj pre dospelych a naco vsetko je dobre ?
Citam si uz o tom dlhsiu dobu aj na nete, ale predsa osobne skusenosti su NAJ ..
DAKUJEM

jjanulienka
18. jún 2022

Ja ho dávam deťom normálne ako sprej do nosa keď majú zelene sople... keď ta boli hrdlo môžeš kloktat... trosku si odpiť🤷🏽‍♀️😅

stormie
18. jún 2022

Hlavne ho treba skladovat v sklenenej flsi a mimo mikrovlnky, wifi, tv atd - najlepsie obalit alobalom a dat niekam mino dosah tychto zariadeni. Zalezi na potencii (20pp, 50pp) ale kludne s nim robit preplach nosa, kloktat, inhalovat, na kozne problemy je tiez dobre …. A pozor lebo trvanlivost je aj pri najlepsim skladovani tak max par mesiacov

alenamihal
18. jún 2022

Ja pouzivam striebro vsade 🙂 decka,ked maju zelene sople-striekam do nosa,bolest hrdla striekam do hrdla 🙂 a ked maju kasel,tak im dam vypit 3 x 5ml denne ...ja pouzivam na cistenie pleti,je vyborny na popaleniny atd ...kupujem 40pp...

slovenka753
18. jún 2022

Len opatrne ženy. Známa to pila a teraz je modrá 😅. Naozaj. Tak len ze naozaj dodržiavať dávkovanie ak tam nejaké je. Nevyznám sa v tom.

sisamisaaa
19. aug 2024

@slovenka753 Koľko a ako dlho ho pila? Lebo aj ten chlap čo zmodral tak ho pil 10 rokov denno denne vo vysokých dávkach