Koloidné striebro a liečba nádchy

spuntikmathiasko
2. feb 2016

Baby ake mate skusenosti s liecbou nadchy a pouzivanim koloidneho striebra? Hlavne ma zaujimaju skusenosti v pripadoch, ze Vam bolo vyterom v nosteku nieco zachytene, nasadeny Pamycon, ktory nezabral a hrozili Vam celkove ATB. Vdaka

sorciera24
2. feb 2016

@spuntikmathiasko mam, ono zalezi na co, nie kazdemu pomoze, ale moze....mojmu bratovi zabralo az kolidne striebrko v kombinacii s kapusinkov, vo vyteroch, streptokok, stafylokok, vybral 2 ATB, kt. nezabrali, az striebro a kapucinka..... inak pri andche bezne streibro pouzivame....

spuntikmathiasko
autor
2. feb 2016

@sorciera24 a kvapkas ho detom, alebo ako ho davas do nosa?

sorciera24
2. feb 2016

@spuntikmathiasko prestrekujem nos, ak boli hrdlo, striekam do hrdla (vnutorne ho neuzivame)

spuntikmathiasko
autor
2. feb 2016

@sorciera24 a cim, ja ked som to pozerala v lekarni maju to len v 500 ml flasi. Kde kupis prazdnu nadobku na spray?

sorciera24
2. feb 2016

@spuntikmathiasko pouzivam taku tu rozprasovaciu flasku z Vincentky do nosa..... ale moj znamy, u kt. to striebro kupujem, ma aj s rozprasovacom

sardinka335
2. feb 2016

@spuntikmathiasko kup si Vincentku do nosa tá sa dá odšrobovať a plniť - naleješ tam koloidne a maš. 🙂

851tinka851
20. feb 2016

@spuntikmathiasko u nás zabral first 🙂 a je to čisto prírodny produkt 🙂
@spuntikmathiasko

katka1981
20. feb 2016

@spuntikmathiasko, ano mam skusenosti aj u seba aj u dcerky. Ja som mala hnisave dutiny, tak hrozny stav sm nemala nikdy v zivote. Ako tehotnej mi nechceli dat nic. Nastastie mi zabralo koloidne striebro. Dokonca som mala hnisave oci, dr. mi odmietla dat aj masticku do oci, ze nie preistotu. Tak som si kvapkala aj do oci, ale cistu flasticku mam zvlast do oci, zvlast do nosa. Super pomohlo. Nedavno mala dcerka zelene sople, zlateho stafilokaka mala vo vyteroch, dr. nam doporucila pamycon, mame doma nezarobeny v chladnicke, ale davala som jej striebro, do par dni bola fit. Teraz zas zacala chuchmat, za 3 dni bola fit. Naozaj je to super vec. A tiez aj do usi je super, mozes sa vyhnut ATB.

zoe_a
20. feb 2016

Aj u nas vyborna skusenost.striekam dcerke uz pri prvych prejavoch nachladnutia a stale pomoze.do hrdla zase striekame aloe vera.

katka1981
20. feb 2016

@zoe_a, je dobre aj kloktat striebrom, len zavisi od veku dietata

spuntikmathiasko
autor
20. feb 2016

@sorciera24
@zoe_a
@katka1981 tak ja neviem co robim zle ale u nas nezabera 😔 Uz nam dali znova aj pamycon a nic, teraz sme boli aj na vyteroch znova tak som zvedava co ukazu, lebo sople mame furt 😞

katka1981
20. feb 2016

@spuntikmathiasko, o mate vo vyteroch, ake striebro davas a ako casto? A ako dlho sa liecite na ten sopel, je zeleny?

zoe_a
20. feb 2016

@katka1981 to sme este neskusali.mame osvedcene aloe.niekedy vyskusame aj to.dakujem za radu☺

spuntikmathiasko
autor
20. feb 2016

@katka1981 maly by mi to isto prehltol a toho sa bojim.

spuntikmathiasko
autor
20. feb 2016

@katka1981 streptococus pneumonie a 3 krat denne som striekala. Take 0,5l v modrej flasi.

zoe_a
20. feb 2016

@spuntikmathiasko skus skombinovat s homeopatikami.

katka1981
20. feb 2016

@spuntikmathiasko, nic by sa mu nestalo, toho sa neboj, ak by vypil lyzicku len mu prospeje. Striebro sa aj pije. Ale ked mu das riadne do nosteka, to mu musi stiect dole krkom a tym padom zasiahne aj hrdlo

katka1981
20. feb 2016

@spuntikmathiasko, kolko ppm, kde si kupovala? Davaj 5x denne. Ako to striebro skladujes?

spuntikmathiasko
autor
20. feb 2016

@katka1981 a teraz davam znova kedze sme vybrali uz aj 2 pamycon a furt nepomohlo. Teraz striekam striebro druhy den, ono ju zlepsi ale nevylieci uplne. Furt 2-3 bud smrkame alebo odsavat musime.

sorciera24
20. feb 2016

@spuntikmathiasko ake mas striebro?...ak by aj prehltol, nic sa mu nestane, neboj....nikto to aj vnutorne uziva.... a ma len sople? ci co mu je? flasa je sklenena?

spuntikmathiasko
autor
20. feb 2016

@katka1981 v lekarni a to ti neviem povedat lebo nemam celu flasu teraz so sebou iba co mam v spray odliate

katka1981
20. feb 2016

@spuntikmathiasko, kolko ppm ma to striebro, ako dlho je nacate? Nesmie byt pri spotrebicoch, ja mam v skle a obalene s alobalom.

spuntikmathiasko
autor
20. feb 2016

@katka1981 a v letaku pisu 2-3 krat denne

katka1981
20. feb 2016

@spuntikmathiasko, ja som mala kupovane od jednej pani z netu, vysledok bieda. Teraz mi vyraba znama 25 ppm, dava to do sterilnej sklenej flase z lekarne, ja mam flasticky sklenen s kvapatkom co som si odlozila od Stafalu - vakciina na zlateho stafilokoka, 6,5 roka mi nic nezaberalo, a teraz si davam to striebro, je to lepsie. Ale davaj mu 5x denne, a ked priznaky skoncia, tak znic davku na 4x denne, potom 3x, 2x, 1x a vysad. Ono to moze trvat aj mesiac.

katka1981
20. feb 2016

@spuntikmathiasko, to nevadi co pisu. Neboj sa telo to odbura, neuklada sa ako tazky kov.

spuntikmathiasko
autor
20. feb 2016

@katka1981 stiec mu stecie, tam pisu, ze je aj na pitie ale v lekarni povedali ze dietatu by nedavali pit

katka1981
20. feb 2016

@spuntikmathiasko, v lekarni prd vedia, ale ok, nedavaj mu pit. Davaj mu do nosa 5x denne.

spuntikmathiasko
autor
20. feb 2016

@sorciera24 ma sople a streptokok mu vysiel z nosa. Uz ich ma pomali 5 tyzden. V umelohmotnej modrej 0,5l flasi mam z lekarne. Vsetky co mi v lekarni nukali v 2 boli len v umelych flasiach

spuntikmathiasko
autor
20. feb 2016

Lenze on je chudak uz 2 mesiace doma zo skolky a uz mi tento tyzden plakal, ze chce ist za detickami uz@katka1981

spuntikmathiasko
autor
20. feb 2016

@zoe_a mne estev zivote ziadne homeopar.tika nezabrali 😔