Koľko Nurofenu môžem dať trojmesačnej dcérke po očkovaní?

7. apr 2022

Ahojte, potrebujem radu ze koľko môžem dať nurofenu 3 mesačnej dcerke po očkovaní.? Pri teplote..

mimi3008
7. apr 2022

Nasa pediatricka nedoporucuje Nurofen do 6 mes., nam kazala davat Paracetamolove cipky

barus26
7. apr 2022

dáva sa vaha deleno 2…akú vysokú má teplotu? teoreticky môže stačiť aj to dávkovanie z krabicky.. No pri 3 mesačnom babatku by mohlo, keďže predpokladám že má tak nejako kil že to tak aj vyjde

dzulli1980
7. apr 2022

Do 38,5 som nezrážala ... potom som dávala polovicu váhy.

domireb
8. apr 2022

Prepočítala som podľa kíl, moja má nízku váhu. Dala som jej nurofen iba večer, teplota len mierna, ale aj proti bolesti. Potom som už nedávala, ako píšu do 38,5.

e1i
8. apr 2022

My sme tiez davali panadol čípky aby sme vraj šetrili žalúdok babatka. Doteraz pri teplote davame. Iba raz mala nurofen sirup a to ma uz 2,5r.

nika23t
8. apr 2022

Našej 3mesacnej som dala 3 ml Nurofenu, prvýkrát hneď po ockovani, druhýkrát večer pred spaním, v noci som kontrolovala, či nemá teplotu, a už som nepodávala viac. Mala 6,6 kg.

1mina
8. apr 2022

Moja dr tiez v 3 mesiacoch hovorila ze este nurofen nie...davala som paralen cipky ak mali deti teplotu nad 38.5

petamich
8. apr 2022

https://webzdravejrodiny.sk/davkovanie-nurofenu/ tu je tabulka podla vahy 🙂 nasa pediatricka tiez neodporuca davat kym nie je teplota vyssia ako 38.5, drzim paste!