Koľko dní sa môže po otvorení inhalovať fyziologický roztok?

1991michaela1991
23. apr 2022

Ahojte, viete mi prosim povedat, ako dlho moze babatko inhalovat fyziolog po otvoreni? Moze sa inhalovat aj dlhodobo? Syncek ma uz stvrty tyzden kasel, pediatricka to nijak neriesi, urobila jedine ster z hrdla, ktory bol negativny. Syncek ma zadnu nadchu, hlieny, ktore nejdu odsat, tak skusame aspon inhalacie, no kasel aj napriek tomu neprechadza. Inhaluje na striedacku aj vincentku a fyziolog. Moze sa pripadne inhalovat aj Libenar? Syncek bude mat coskoro ockovanie v 3.mesiaci a mam kvoli tomu neprechadzajucemu kaslu trochu obavy. Ma podozrenie aj na alergiu na mliecnu bielkovinu, momentalne som treti tyzden na bezmliecnej diete.

kacena4
23. apr 2022

ja som ho mala v chladnicke a dlhodobo kym som neminula. a aj som riedila vincentru s fyzakom nech to nie je take silne, popr. na hlieny je aj ambrobene na inhalovanie je super. vincentka a fyzak je skor preventivne

saxana000
23. apr 2022

Mam ho v chladnicke kym neminiem.nemyslim ze sa tam ma co pokazit ked je to len slana voda.sol konzervuje..
Z velkeho nalejem trochu do odmerky inhalatora a co nevyinhalujeme to uz vylievam..