Koliky?

sheryla
1. sep 2018

Mamičky poradte ,ja uz som v stave zufalstva ,malicky ma problem s prdkanim vcera vecer plakal a plakal co ho asi brusko bolelo ,len teraz asi druhy den miaj zacal skaredo papat ,spapa polku flasky a zacne sa tocit a mrvit a a odmieta uz dopapat ,volali sme dr a ta ze moze ho boliet to brusko ale nemoze tak malo spapat predsa ked doteraz papal pekne bez problemov :( ja uz naozaj neviem co mam robit ,nenajde sa tu niekto kto sa stym stretilm dalujem 🙂

kata2421
1. sep 2018

@sheryla ahoj ja som používala sab symplex kvapky nám to pomohlo

sheryla
autor
1. sep 2018

@kata2421 len mna trapi to papanie :(

zuzipolo
1. sep 2018

@sheryla ahoj,tiež sme mali koliky,nám pomohli kvapky coliprev a espumisan L...keď ho prestane bolieť bruško tak by ti mal zase začať pekne papať.tiez sme si tým prešli 😃

sheryla
autor
1. sep 2018

@zuzipolo len dr nam povedala ze to moze trvat 3 mesiace a my mame este len mesiac :( a coliprev s espumisanom si ako davala? 🙂

sheryla
autor
1. sep 2018

@zuzipolo len jeho boli pomaly cely den brusko ,hlavne ked papa a po papani :(

dzulik_
1. sep 2018

@sheryla skúšala si dať odgrgnúť keď sa začne mrviť? Môže ho tlačiť v brušku a preto nechce ďalej papať

majkatarajka
1. sep 2018

nám pomohla biogaia a espumisan..espumisan pri každom jedení a biogaia raz denne..

monula20
1. sep 2018

Ahoj moje dcéry obe mali koliku ..nevieš si predstaviť koľko som s nimi rozplakala noci.vseeetko sme vyskúšali.. espumisan.. koliprev..babycalm prooooste všetko.. ja som naozaj bola zúfalá.na koniec sme vyskúšali biogaiu od toho dňa sme mali pokoj..žiadny plač.. žiadne bolesti..pekne jedli..držím palce

titimata
2. sep 2018

Na sme mali tiez koliku cca do 3mesiacov. Hlavne cvicit s nozkami a pouzivali si infakol pred pápanim pomáhalo to ked bolo najhorsie tak len na ruky

zuzipolo
2. sep 2018

@sheryla takto,nám to trvalo do cca 2,5 mesiac,čo ťa asi nepoteším.. úplne nezabrali ani tie kvapky,ale určite to bolo lepšie.ja som dávala 7 kvapiek espumisan do mlieka a tak som ho rozhrkala vo fľaške a pred jedlom vždy 5-7 kvapiek coliprev na lyžičke.bolelo ju aj tak bruško a áno celý deň/noc ale bolo to o niečo lepšie 😃 teraz sa mi to hovorí ľahko,ale bábätko to prejde akonáhle si črievká zvyknú a začnú pracovať ako majú (my doteraz a to máme 3,5 mesiaca pijeme obe kvapky pre istotu)..držím palce 😃

ekobio
21. sep 2018

mám rada prírodné veci, kamarátka mi radí "Spokojné bruško" , ktoré jej namiešali v Prírodnej lekárni. My sme boli úspešní masážami akupunktúrnych bodov a reflexných zón na ploske nožičky.

barunka.k
22. okt 2018

@sheryla ahojky mala som tiež takýto problém...respektíve ešte stále mám...dcérke sa objavilo bolenie bruska zhruba v 6.tyzdni...o týždeň na to sa nám stalo presne to čo tebe...mala nechcela papať ..odmietala fľašu a vypila strašne malo...zobrali nás pre istotu na pozorovanie nakoľko mala bola Skorej narodena...mala všetko v poriadku ....za nejaký týždeň začala pekne papať a dokonca väčšiu dávku ...len tie bolesti stále mame a s kolikou sa stále trápime ....ale sa mi zdá že sa to pomaličky ale ozaj pomaličky lepší....je to ťažké obdobie ale treba vydržať ....tiež sa tak utesujem...my sme vyskúšali coliprev...espumisan...sab simplex...biogaiu...nepripadá mi ue by niečo zabralo...ale každopádne skús každé babo je iné a možno niečo z toho zaberie....držím palčeky aby sa čo najskôr polepšilo