Kinedryl na dlhšiu cestu

evinqua
6. júl 2021

Ak davate dietatu kinedryl pri kinetoze, ako casto podavate dalsiu tbl? Ja davam tak 30-60min pred cestou 1/4tbl, jedlo pred cestou samozrejme lahke, chodi takto 2hodinovu cestu bez problemov, ani ospalost. Ideme teraz ale cca 5 hodinovu cestu, takze planujem dat prvu davku ako obvykle, ale taku dlhu dobu nebude bez jedla predsa, takze cca po 2 hod jazdy si dame dlhsiu pauzu, kde nieco zje a podam mu dalsiu 1/4 a pojdeme druhu polovicu cesty. Bude to tak ok? Mate skusenost?

makova333
6. júl 2021

@evinqua po 2-3 hodinach mozes podat druhu davku, takze to bude ok. Nam väcsinou staci dat jednu davku, ale nechodime na az tak dlhe cesty, max 3 hodky cesty. Alebo pootm chodime lietadlom.

jeltica
6. júl 2021

Pozri si dávkovanie v príbalovom letáku, alebo si zavolaj detskej dr, ona ti cez telefon povie urcite.

nniikkii
6. júl 2021

@evinqua po 3h.ďaľšiu

17alexis
6. júl 2021

@evinqua ako dieta som chodila na dlhsie trasy a zvladla som to tak ako mi to mama davkovala podla letaku. Teraz ako dospela si dam jednu tabletku a staci mi to na 1000km vzdialenost. Len vekom asi ma to uz aj uspava, co je len velke plus. 👍