Kiahne u súrodencov

annie13
2. jún 2012

Dnes som zistila ze starsi syn ma kiahne, cely je vysypany, dali nam Tanno Hermal Lotio, uz aj teplotuje, vysyp po chrbte a tvari zatial v mensom mnoztve. Od 13. juna mame zaplatenu dovolenku to mi je jasne ze ju musim presunut ze v ten datum este nebude moct ist. Ale kedy cca by mohol do vody?

Mam 2 rocnu dcerku mam nejaku sancu ze ich nedostane resp. kedy cca ked su spolu stale?

anavila
3. jún 2012

@annie13 ahoj aj u nas dnes u najmladsej kiahne a vnoci mala teplotu...syn ma tiez telpotu a aj vnoci zvracal...on zatial vyrazky nema, ona ma asi 6. Prave som citala ze ist do morskej vody prospieva, ze sa skor "zahojí" joj taka som nestastna teraz, lebo mam tri deti, najstarsia je zatial bez priznakov ale neviem vobec ci ju davat do skolky ci nie, ked oni dvaja su chorí. A to nás čaká výlet, a kadejaké aktivity, Pan Boh nam pomahaj 😢 😢 😢 😢

annie13
autor
3. jún 2012

@anavila minimalne 11 dni by nemali do kolektivu ale u nastarsej ked este nema priznaky mozno vobec nedostane ale vonku s mladsimi iste nie 2 tyzdne doma mna porazi
dcerka zatial nic, syn sa do rana neskutocne vysypal

my sme mali ist sem http://www.parkwodny.pl/ nie morska voda uz som to presunula ale dalo sa im len na 25 juna a ak to dcerka dostane v inkubacnej dobe 14 dni tak ani z toho datumu nic nebude a bude doma zavrety mesiac ☹ ☹

anavila
3. jún 2012

@annie13 no ved toto, ze to bude vsetko tak dlho trvat, neviem ako to zvádneme :((((( džím palce...a napís, ako pokracujete...len Tanicka ma hnacku, ja vobec neviem co to znamená, neviem ci ist ci neist na pohotovost...

annie13
autor
3. jún 2012

@anavila my sme boli na pohotovosti mozno ani nemate kiahne mozno je to nejaka vyroza alebo s jedla ked aj hnacky my len vyrazky a teploty aj to chvalabohu len 37,5 max
a to sme dnes planovali rozpravkovy les aj zajtra robi skolka ☹ ☹

anavila
3. jún 2012

@annie13 no vidis, neoplati sa nic planovat
moja jedna kamoska ma naplanovane dobre ze nie kolkokrat pojde este aj na WC (trochu prehanam, ale vzdy jej hovorim ze planovanie je o nicom )nikdy to nevyjde tak ako chceme

annie13
autor
17. jún 2012

@anavila no ako boli to kiahne?

Dcerka ich dostala presne na 14ty a den a ovela horsie ako maly, vysypana je neskutocne, plac, skrabe sa odmieta zjest tabletku, natriet sa, nespali sme celu noc, 38,8 ma stale

s dovolenkou som sa uz rozlucila

anavila
17. jún 2012

@annie13 ahoj...no mali len dievcata kiahne, Misko nemal zatial ale dnes je 14ty den tak cakam co bude...starsia v pohode a mladsia mala dost vela vyrazok, tiez sme asi 4 noci nespali, najhorsie to mala v oblasti plienky, a to este dostali aj hnacky, neviem ci z tych kiahni, ale trvalo to viac ako tyzden, no hroza...a tiez sme chceli ist do tatralandie no ale asi nic z toho...no co uz...vsetko ako na potvoru nevychadza :(((((( drzim palce aby ste to rychlo zvladli a to najhorsie nech je za vami ...do pekla aj s kiahnami 😖 😠 😠 😠 😠 😠

annie13
autor
17. jún 2012

@anavila aj Viky ma hnacku asi to bude s tym, my mame najhorsie vzadu na tyle

laurinkam
29. jún 2017

Ahojte otazocka, aka je pravdepodobnost, ze surodenec, schyta kiahne? Dakujem